Як зробити мокру хімію в домашніх умовах. Як зробити волосся вертикальними в домашніх умовах.

Поміняти зачіску - це прекрасний засіб привнести в своє життя щось нове. В цьому випадку мокра хімія, або вертикальна завивка, стане кращим варіантом. І якщо з якихось причин ви не хочете відвідати салон, можна зробити її і вдома ...
Вам знадобиться
  • Для мокрою хімії знадобляться спеціальні, конусоподібні коклюшки, непромокаючий накидка, гребінець з частими зубами, склад для завивки, фіксуючий засіб, мисочка (краще порцелянова, ні в якому разі не металева), губка, мірний циліндр, захисні рукавички, три рушники , утеплюючий ковпак, крем, оцет 6-ти або 9-ти відсотковий.
Інструкція
1
Насамперед переконайтеся, що структура вашого волосся і довжина підходять для цього виду завивки. Мокра хімія підходить більше для довгого волосся. Перед завивкою волосся краще не фарбувати, а також підлікувати. Потім підібрати такий засіб для хімічної завивки, яке призначене саме для вашого волосся, сухих, жирних або нормальних, і перевірити на алергенність. Нанесіть невелику кількість на зап'ясті, почекайте десять хвилин. Якщо шкіра почервоніла - краще вибрати інший засіб.
2
Перед завивкою вимийте голову два рази. Секрет: використовуйте господарське мило, воно розпушує структуру волосся і робить їх восприимчивее до складу.
3
Вологі волосся розділіть на пасма по ширині коклюшки і накрутіть на них волосся, скорочення, в свою чергу, навколо своєї осі. Увага! При вертикальної хімії волосся накручуються від коренів, а не від кінчиків!
4
Змастіть шкіру обличчя по лінії росту волосся кремом і обв'яжіть скрученим рушником. Потім надіньте накидку та рукавички.
5
Користуючись інструкцією, приготуйте склад в мисочці, і швидко губкою нанесіть на волосся промокальними рухами. Після накрийте голову плівкою, а потім утеплюючим ковпаком. Час витримки складу залежить від вашого волосся. Тому не порушуйте інструкцію, щоб їх не перепалити.
6
Після того, як витримано належний час, не знімаючи коклюшек, змийте склад теплою водою, вспеньте і нанесіть фіксатор чистою губкою. Витримайте 7-10 хвилин, потім обережно зніміть коклюшки і залиште волосся ще 5 хвилин «відпочивати».
7
Промийте волосся і сполосніть їх розчином оцту. Потім нанесіть зміцнюючий бальзам і висушіть волосся без фена. Голову постарайтеся не мити 3 дні. Мокра хімія готова!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JRbjrXh43hg