Як розгорнути картинку.

Розгорнути зображення можна багатьма способами. Як правило, для цього використовують графічні редактори, але можна обійтися і програмами для перегляду графіки. Навіть стандартний провідник ОС Windows вміє це робити.
Інструкція
1
Найпростіший з варіантів - скористатися провідником Windows. Щоб його запустити двічі клацніть ярлик «Мій комп'ютер» або натисніть клавіші Win і У (латинська "E").
2
За умовчанням Windows пропонує зберігати картинки в папку з ім'ям «Мої малюнки», але це не обов'язкова умова. Вам потрібно знайти в комп'ютері папку, в яку був збережений потрібний файл - в лівій панелі провідника перейдіть по дереву папок в ту, де зберігається зображення, призначене для трансформації.
3
Тепер вам потрібно в меню провідника розкрити розділ «Вид» і вибрати в списку пункт «Диафильм».
4
Вид папки в правій панелі зміниться, і під обраним зображенням з'являться чотири кнопки. Дві з них призначені саме для розвороту картинки на 90 градусів (одна - за годинниковою стрілкою, інша - проти). Натисніть потрібну. Ви можете натиснути будь-яку з них двічі, якщо хочете перевернути зображення.
5
Звичайно, графічний редактор має значно більше можливостей трансформації зображень і, якщо ви плануєте після розвороту картинки ще якось обробляти її, то має сенс відразу відкрити файл в такому редакторі. Наприклад, можете скористатися що надається разом з ОС Windows графічним додатком Paint.NET. У тому ж провіднику клацніть потрібний файл правою кнопкою і в контекстному меню, в розділі «Відкрити за допомогою», клікніть рядок Paint.NET. У цьому додатку розгорнути картинку можна розкривши в меню розділ «Зображення» і вибравши там пункт «Відбити по горизонталі». На відміну від провідника, після редагування картинки її потрібно зберегти, щоб зафіксувати в файлі зроблені зміни.