Як зробити пюре блендером. Як блендером зробити пюре.

Блендер - незамінна річ для приготування пюре . Особливо до речі він доведеться людям, що мають маленьких дітей, адже купувати готову дитячу їжу не потрібно - блендер з легкістю впорається з поставленим завданням і измельчит все до необхідної консистенції. Швидкість подрібнення залежить від потужності приладу, а також виду продуктів.
Інструкція
1
Продукти помийте і трохи подрібніть за допомогою звичайного ножа, приладу важко справлятися з великими шматочками їжі. Якщо потрібно, відваріть їх, потім трохи остудіть, а решту роботи довірте блендері. Він виконає її якісно і дуже швидко. Пюріровать гарячу їжу не можна, блендер дуже швидко нагріється і може зіпсуватися.
2
Виберіть підходящу насадку, подивитися яка і для подрібнення чого підходить, можна в інструкції до приладу.
3
Якщо у вас погружной блендер, помістіть продукти харчування в глибоку ємність, іноді вона йде в комплекті разом з приладом. Посуд наповніть приблизно на половину, тому що якщо покласти трохи більше, під час подрібнення пюре буде вихлюпуватися на стіл, а бризки летітимуть в усі сторони. У прилад з ємністю покладіть продукти до максимальної позначки і щільно закрийте кришку.
4
Увімкніть спочатку на мінімальну потужність, а в міру подрібнення збільште її. Якщо ви хочете отримати пюре з невеликими шматочками, подрібнюйте на самому слабкому режимі і не забувайте контролювати ступінь перемелювання продуктів, інакше вийде однорідна маса.
5
Після завершення роботи промийте блендер, відключивши його з мережі. Не можна мити включений прилад - ви можете поранитися, ненавмисно натиснувши на кнопку.
Корисна порада
Не забувайте зачищати м'ясо від плівок, так як прибору буде важко їх подрібнювати. А от рибу можете не очищати від дрібних кісточок. Після пюрірованія ви їх навіть не помітите.