Як зробити клітку для несучки.

При правильному змісті і годуванні несучість курей-несучок істотно збільшується. Утримувати їх можна як у закритому приміщенні з покриттям підлоги, так і обладнати клітинне зміст.
Інструкція
1
При клітинному утриманні приміщення поділяють на кілька клітин, для утримання в одній клітці несучок одного віку і однієї породи. За такої умови поділу за породам і вікам несучість набагато вище, ніж при утриманні всього наявного поголів'я в одній клітці. Тому що в разі спільного утримання сильніші особини пригнічують слабких і несучість молодняка знижується.
2
При поділі приміщення на клітини можна використовувати сітку-рабицю з дрібним ланкою. Встановіть дерев'яні стійки і пропустіть тонкі бруски зверху і знизу. На дану конструкцію закріпіть сітку-рабицю.
3
В кожній клітині встановіть сідала, годівниці, поїлки та гнізда для відкладання яєць. Гнізда слід робити на високому місці і краще в кутку. Щоб курям було легко підніматися встановіть дошку і прибийте поперечні брусочки. В гніздо слід постелити солому і покласти яйце.
4
кури не будуть розкльовувати яйце в гнізді для кладки в будь-який час року при правильному годуванні, достатньому освітленні і добавки до раціону крейди і гравію.
5
Утримувати півня в одній клітці з курами-несучками немає ніякої необхідності. На несучості присутність півня не відбивається ні найменшим чином. Півня містити потрібно тільки в клітці наседок або коли збираєтеся випарювати в інкубаторі курчат.
6
Кури- несучки володіють яйценоскостью до трьох років. Після закінчення даного періоду несучість різко знижується, після чого їх замінюють новим поголів'ям.
7
Перед приміщенням в клітку нового молодняка несучок, клітку та обладнання ретельно дезінфікують і просушують щоб уникнути захворювання молодняка.