Як зробити піну у ванні. Як зробити багато піни у ванній.

Полежати в ніжній піні в ванні - суцільне задоволення. Це не тільки розслаблююча процедура, але і дуже корисна для оздоровлення всього організму. Зробити повітряну піну можна як підручними засобами, так і купити в магазині. Варіантів її отримання дуже багато, але є кілька найпоширеніших.
Інструкція
1
Якщо у вас є піна для ванн, додайте зазначену на упаковці дозу в воду і ретельно стільком людям. Краще додавати пінливе речовина, коли набирається вода, повітряна піна вийде і без вашої участі. Якщо є гідромасаж в ванні , увімкніть його, піна поступово зіб'ється у велику білу шапку.
2
Можете додати у воду звичайний шампунь, а ще краще дитячий. Використовувати шампунь, в який додано бальзам-ополіскувач, безглуздо - піна вийде слабкою і буде швидко опадати. Додавати засіб також краще під час набору води в ванну. Якщо піна не вийшла, ви можете збити її, коли почнете купатися.
3
В магазинах є морська сіль з піною - два в одному. Додайте її аналогічним способом і можете приймати водні процедури з користю для тіла. Морська сіль дуже корисна для організму, вона виводить шлаки і токсини, а також має загальнозміцнюючу дію. Правда піна буде не дуже густа через солі.
4
І як варіант, можна використовувати звичайний гель для душу. Він відмінно піниться, а якщо його збити руками, утворює густу міцну піну. Не додавайте занадто багато засоби, піна почне залишати межі ванни.
Корисна порада
У воду можна додавати кілька крапель ефірного масла, так купання пройде в приємному ароматі ваших улюблених рослин.