Як скласти візитну картку. Як скласти візитку самому.

Скільки-небудь строгих вимог до візитці немає. Але логіка підказує, що вона повинна містити відомості про те, де і ким її володар працює, профілі діяльності організації та можливих способах зв'язку. Є й певні традиції і особливості сприйняття, з яких випливають рекомендації щодо оформлення візитної картки.
Інструкція
1
Якщо мова йде про візитці найманого працівника, включаючи топ-менеджера найвищого рангу, на картці обов'язково має бути присутнім назва компанії. Оптимальний варіант - у вигляді логотипу. Необхідно також вказати займану посаду. Зазвичай логотип розташовується в лівому верхньому кутку, прізвище, ім'я та по батькові - по центру, під ними більш дрібним шрифтом посаду. Контактний телефон, електронна адреса та інші способи зв'язку, якщо вони використовуються для роботи (скайп, ICQ і т.п.), вказуються в лівому нижньому куті, часто під рисою. Сайт організації можна вказати у правому нижньому кутку поряд з логотипом або під назвою, якщо воно приведене заголовної рядком.
2
Якщо офіційна назва організації і пов'язаний з нею бренд мають різні назви (наприклад, мало кому відоме ЗАТ «Соник-Дуо» і стільниковий оператор «Мегафон»), оптимально відобразити і те, і другое.В деяких випадках переважно віддати пріоритет більш пізнаваному назві. Наприклад, якщо популярну газету випускає видавничий будинок з іншою назвою, яке особливо ні у кого не на слуху.
3
При виготовленні візитки індивідуального підприємця або кустаря-одинака без цього статусу найкраще замість посади відобразити надані їм послуги. Якщо ці послуги вже дуже різнопланові, наприклад, усні і письмові переклади та ремонт квартир, краще не звалювати все в купу, а для кожного роду послуг надрукувати свій варіант візитки. При наявності статусу підприємця можна вказати його над прізвищем дрібнішим шрифтом.
4
Загальна вимога до дизайну візитки - чим суворіше, тим краще. Переважний чорний текст на білому фоні. Однак може бути допустимо витримати візитку в тонах корпоративних кольорів, але за умови, що вся інформація зручно читається, а в цілому оформлення не доставляє дискомфорту очам. Строкаті візитки з безліччю різних квітів виглядають несолідно.
5
Чи не краще враження справляють також візитки на двох мовах, хоч з двома версіями на лицьовій стороні і обороті, хоч в дублюючої написом англійською поруч з російським текстом на лицьовій стороні. Краще виготовити по комплекту візиток для кожної мови.
Конкурси, будь то демонстрація талантів, знань або краси, завжди починаються з представлення учасників. Щоб справити хороше враження на журі та гостей, поставтеся серйозно до своєї презентації. Візитна картка - прекрасна можливість заявити про себе і відкрити курс на перемогу.
Інструкція
1
Визначтеся зі структурою та стилістикою візитної картки. Якщо ви готуєтеся до наукового конкурсу, намагайтеся представляти себе і свою роботу чітко, демонструючи реальні досягнення. Участь у творчих змаганнях дозволяє проявити фантазію і здивувати журі не лише своїми здібностями, але і різнобічним освітою і талантами. Від тематики конкурсу залежить і ймовірний вибір костюма. Постарайтеся одягнутися так, щоб ваш образ гармоніював з візитною карткою і загальною обстановкою.
2
Вирішіть, в якому вигляді ви піднесете візитну картку. Можна записати текст на папір або набрати на клавіатурі і зберегти файл на електронний носій. Не покладайтеся тільки на свою пам'ять і обов'язково зробіть копію. Журі також потрібно віддати один екземпляр. Обов'язково надайте основну інформацію про себе: прізвище, ініціали, вік і, якщо це необхідно, освіту і місце роботи.
3
Продемонструйте в візитній картці всі свої таланти та досягнення. Якщо вас чекає творче змагання, зробіть основний акцент на темі конкурсу, а додатково включіть в сценарій згадки про інші здібностях. Зробіть свій виступ логічним і структурованим. Не робіть візитну картку занадто довгою, нормальна тривалість вистави не повинна бути більше 10-15 хвилин.
4
Запишіть музичний супровід для візитної картки, якщо воно буде доречно. Відштовхуючись від тематики конкурсу, підбирайте динамічний вступ, щоб створити відповідне враження від перегляду. Якщо змагання проходить між співробітниками або представниками однієї професії (наприклад, учитель чи вихователь), зробіть фоном класичну музику або звуки природи, що просто прикрасить ваше уявлення.
5
Якщо в приміщенні є спеціальне обладнання (dvd або проектор), підготуйте слайд-шоу, складене з фотографій, що характеризують ваші здібності. Цю добірку краще зробити за певним сюжетом, здатному показати вас як різнобічно розвиненої людини.