Як визначити натуральність.

Стародавня індійська легенда називає перли сльозами моря. У сучасному світі процес утворення перлів давно вивчений і застосовується при його культивуванні. Натуральні перли рідкісний, і його видобуток дуже небезпечна, тому він так високо цінується. Перші імітації перлів були створені в XVI столітті у Франції.
Вам знадобиться
  • Лупа, запальничка, скло
Інструкція
1
Найбільш точним методом перевірки натуральності перлів є гемологічна експертиза. Але справити її непрофесіоналові не представляється можливим. Цей же спосіб дасть відповідь на питання: річкові перли або морський.
2
Потримайте перли в руці. Імітація значно легше натурального. Просто взявши нитку перлів в руки, ви це відчуєте.
3
Завдяки своїй будові натуральні перли дуже міцний. Якщо його впустити на кам'яну підлогу, він не розіб'ється, а стане підстрибувати на ньому, аналогічного м'ячику для пінг-понгу. Підроблений перли стрибати не стане.
4
Вогонь, піднесений до перлині на кілька секунд, теж допоможе виявити підробку. Натуральні перли за пару секунд навіть не нагріється, а ось імітація почне тріскатися і плавитися. Якщо нагріти перлину дуже сильно, то від неї почнуть відколюватися лусочки, і можна буде побачити концентричні сфери нижніх шарів.
5
Якщо потерти один про одного дві перлини, то між ними з'явиться перлова пил, але поверхня при цьому не постраждає.
6
Натуральна перлина, якщо нею провести по склу, залишить на ньому подряпину, а сама не постраждає. А ось річкова перлина, хоч і залишить слід, сама, швидше за все, теж потреться.
7
Якщо акуратно провести натуральної перлиною по зубам, то можна відчути шорсткість. Імітація ж буде ідеально гладкою.
8
Купуючи перлове намисто, перевірте, щоб між кожною перлиною на нитці був зав'язаний вузлик. Ця обережність в разі обриву нитки не дасть всім перлинам розсипатися.
9
Оглянувши під збільшувальним склом отвір в перлах можна помітити відколи й сліди фарби, якщо це підробка. Також про підробку каже відміну в забарвленні перлини всередині і зовні.
10
На натуральні перли, що купується в ювелірному салоні, видається сертифікат.
Зверніть увагу
Одягати перлинні прикраси варто через 10 хвилин після використання косметики і парфумерії, інакше хімічні розчини можуть пошкодити перли.
Корисна порада
Щоб уникнути старіння перлів, його необхідно обов'язково носити. Зберігати перлинні прикраси стоїть окремо, в м'якій коробочці.
Цінність меду складно переоцінити. Крім того, що мед має поживну цінність і корисний для здоров'я, він застосовується і в медицині, і в косметології. Але це відноситься до натурального продукту, який зустрічається на ринках все рідше.
Інструкція
1
Зачерпніть мед ложкою з банки. Натуральний зрілий мед повільно стікає стрічками або нитками, але ніколи не капає. На поверхні ці стрічки утворюють гірку і повільно вирівнюються. Купуючи мед, зверніть увагу, що 1 л меду повинен важити не менше 1,4 кг.
2
Спробуйте мед на смак - він повинен бути терпким і повністю танути в роті, не залишаючи опадів і частинок. Ознакою натурального меду є легке печіння слизових носа і горла. Смак карамелі говорить про те, що мед нагрівали для того, щоб представити старий за щойно зібраний. А при нагріванні цей продукт втрачає свої лікувальні властивості. Якщо терпкість відсутня і смак прісний, то перед вами цукровий мед.
3
Розгляньте уважно структуру продукту. У натуральному меді зустрічаються частинки воску, пилку і навіть крильця бджіл. Якщо мед абсолютно однорідний, то це точно несправжній продукт. Вивчіть поверхню меду. Рухомі бульбашки, піна, кислий запах вказують на бродіння, такий продукт небезпечний для споживання в їжу.
4
Покладіть ложку меду в склянку з теплою водою для визначення сторонніх опадів. Мед повинен повністю розчинитися, а вода злегка помутнеть. Осад на дні або частинки суміші на поверхні означають наявність сторонніх домішок в продукті. Злийте обережно воду, залишаючи осад на дні, і капніть на нього оцтову кислоту. Якщо ви почуєте шипіння, то в мед підмішали крейда.
5
Приготуйте 50% водний розчин меду і капніть в нього нашатирний спирт. Рідина стала бурою або випав осад бурого кольору - в мед додали крохмальну патоку. Капніть трохи меду на газету. Папір не повинна намокнути, а крапля залишиться пружною.
6
Капните на мед йод. Якщо колір краплі помінявся на синій, то в меді є домішка крохмалю. Або розведіть мед водою у співвідношення 1 до 2, доведіть розчин до кипіння і капніть в нього йод. Зміна кольору йоду говорить про домішки крохмалю чи борошна. Додайте в гаряче коров'яче молоко ложку меду. Якщо молоко згорнулося, то ви придбали цукровий мед.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oBZihT9Jl1Y