Як усунути помилку в грі.

Усунути помилку в грі можна різними способами. Все залежить, як правило, від самої гри, програмного забезпечення, комп'ютерних компонентів, діагностики операційної системи.
Інструкція
1
Перш за все, викликати помилку може сама гра. Справа в тому, що деякі ігри, в особливості найперші версії, можуть мати свої недоліки. Часто їх виправляють новою версією, патчем, модом і т.д. Якщо гра встановлена і не разу не модифікувалася, слід перевірити наявність «латок», на спеціальному сайті (наприклад, http://www.playground.ru). Якщо доповнення незначні і немає ніяких файлів по «виправленню» помилок в грі, то значить причина помилки інша.
2
Часто причиною помилки може бути довгий неоновлення драйверів і спеціальних додатків для роботи відео. Тому потрібно оновити драйвер на відеокарту (на офіційному сайті) дізнатися який драйвер потрібно встановити можна за допомогою програми Everest. Також потрібно оновити версію DirectX (у випадку якщо у вас вона давно не оновлювалася).
3
Разом з тим, конфлікт у ігор викликає неоновлення версія Windows. Зокрема це стосується версії Windows XP. Деякі ігри прямо вимагають установки Service Pack 3. Але деякі, незважаючи на те, що їм для коректної роботи потрібен Service Pack 3, не вимагають, а просто вимикаються з системної помилку. Тому, якщо у вас Windows XP, то його необхідно оновити до Service Pack 3.
4
Помилку в мережевих іграх під час підключення до сервера може викликати антивірус або фаєрвол. Для виправлення такої помилки потрібно додати в фаєрвол/антивірус «правило-виняток» і внести туди дану гру.
5
Безсумнівно, що помилку в грі може викликати слабка конфігурація комп'ютера. Перш ніж встановлювати гру, необхідно дізнатися її системні вимоги і звірити з вашими. Гра може завантажувати оперативну пам'ять, відеокарту, що може бути причиною системних помилок, а іноді навіть різких перезавантажень операційної системи. Така проблема виправляється тільки заміною комплектуючих.