Як зробити очі світліше.

Жінки завжди хочуть бути різними і дивують оточуючих експериментами зі своєю зовнішністю. Щоб досліди були вдалими, не потрібно застосовувати важку артилерію. У макіяжі очей достатньо один-два штриха і ваші очі здаватимуться світліше.
Інструкція
1
Якщо ваші очі достатньо темного зеленого, синього або сірого кольорів, зробити їх світліше можна за допомогою тіней для повік. Вибирайте холодні кольори - блакитні, сірі, світло-зелені, блідо-рожеві. Можна навіть додати трохи перламутру. Туш краще взяти не чорну, а коричневу або синю. Це додасть погляду привабливу глибину.
2
Для карооких жінок, навпаки, потрібно підібрати тіні темніше райдужної оболонки очей. Акуратно нанесіть їх на повіки і проведіть по лінії росту вій тонку чорну смугу.
3
Також зробити очі світліше можна за допомогою засмаглій шкіри. Якщо ваше обличчя буде шоколадного кольору, ваші очі виглядатимуть променистими і прозорими. Домогтися потрібного відтінку шкіри можна і взимку, використовуючи автозагар або відвідуючи солярій. Тільки не захоплюйтеся, так як штучне сонце дуже старить шкіру.
4
На контрасті зі світлими очі ми можна пофарбувати волосся в темні кольори. Очі одразу стануть виділятися на обличчі, відтінок райдужної оболонки стане більш вираженим.
5
Кардинальний варіант зміни кольору очей - контактні лінзи. Підбирайте їх дуже ретельно. Пам'ятайте, що карі очі ніколи не стануть блакитними. Натуральний колір все одно буде видно з-під лінз, і виглядати це буде дуже неприродно. Підберіть відтінок на 2-3 тони світліше вашого кольору очей. Подивіться, як це виглядає при вуличному світлі. Якщо лінзи на ваших очі х не виглядають намальованими - сміливо робіть покупку.
6
Використовуючи сучасні косметичні засоби, можна змінитися до невпізнання. Але не перестарайтеся з експериментами. Все-таки ваші близькі цінують вас за душевні якості, а не за колір райдужної оболонки очей.
Природа дала кожній з нас унікальну зовнішність. Незважаючи на такий "ексклюзивний" дар, будь-якій жінці хочеться змін. Перефарбуватися з блондинки в брюнетку або навпаки, використовувати яскравий макіяж і навіть вдаватися до пластичних операцій. Але як змінити колір очей?
Інструкція
1
Колір очей зумовлений генами. Остаточно колір очей формується тільки на 2-3 рік життя, коли в організмі починає вироблятися фермент меланін. Ген карих очей самий "сильний", тому "перемагає" гени, що відповідають за блакитний або зелений колір глаз.Прірода наділила вас блакитним або зеленим кольором очей, але вам дуже хочеться мати карі? Звичайно, назавжди колір очей змінити не вдасться. Можна скористатися кольоровими лінзами, які бувають як з діоптріями (для тих, хто погано бачить), так і без них. Якщо очі світло-карі, а ви дуже хочете зробити їх колір близьким до шоколадного, скористайтеся відтіночними лінзами - вони посилять природний колір очей. Без необхідності в таких лінзах краще не ходити підлягає, тому що вони дуже сильно сушать очі і можуть викликати дискомфорт.
2
Якщо у вас очі горіхового кольору, варто спробувати змінити колір очей за допомогою макіяжу. Кольори тіней, підводки і туші, гармонируя з вихідним кольором очей, допоможуть створити потрібний еффект.Золотістие і коричневі відтінки підкреслять теплий тон в таких очі х, насичена темно-коричнева підводка (не чорна!) Посилить ефект. Також горіхові очі можна відтінити фіолетовим відтінком тіней. Правильніше зробити на століттях плавний перехід від світлого до темного кольору тіней, щоб погляд був м'якше, а коричневий колір проявлявся глибше.
3
Якщо для виняткових випадку ви вирішили змінити свій колір очей на карий за допомогою кольорових лінз, скористайтеся нашими порадами, щоб процес носіння був комфортним.1. Завжди знімайте кольорові лінзи перед сном.2. Не використовуйте кольорові лінзи довше терміну годності.3. Використовуйте косметику для чутливих очей при носінні таких лінз.4. Використовуйте спеціальні краплі для зволоження слизових глаз.5. Перед покупкою кольорових лінз проконсультуйтеся з лікарем-офтальмологом.