Як зробити перехід на інший сайт. Як зробити перехід з одного сайту на інший.

Організувати постійно діючий автоматичний перехід всіх відвідувачів однієї конкретної сторінки на інший сайт можна або засобами сервера і серверних мов програмування, або за допомогою HTML і JavaScript. Плюси другого варіанту в простоті і доступності - для його реалізації не потрібно знань програмування, з обов'язкових вимог потрібен тільки доступ до редагування вихідного коду сторінки.
Інструкція
1
Можна вирішити задачу автоматичного перенаправлення відвідувачів на інший сайт тільки засобами HTML (HyperText Markup language - «мова розмітки гіпертексту»). В ньому є команда (метатег), яка повідомляє браузеру, що після завантаження поточної сторінки слід почати завантаження іншої. Цей метатег містить інформацію (атрибути тега) про адресу перенаправлення і часу, через яке слід відправляти запит на сторінку іншого сайт а. Виглядати він може, наприклад, так: Тут Refresh - це і є кодове слово, яке запускає механізм перенаправлення. Цифра 5 вказує, що процес треба починати через 5 секунд після завантаження цієї сторінки. Цей час може бути потрібно, щоб відвідувач, наприклад, встиг прочитати повідомлення, яке ви помістіть в цю сторінку. Якщо така пауза не потрібна - поставте нуль. А URL = http://www..ru містить адресу, на який браузер повинен відправити відвідувача. Поміщати цей метатег слід в заголовну частину вихідного коду сторінки - між тегами і .
2
Інший спосіб реалізується за допомогою мови програмування JavaScript. Вам буде потрібно всього один рядок коду, щоб перенаправити веб-серфера на потрібну адресу. Вона може виглядати, наприклад, так: window.location.reload ("http://www..ru"); Або так: document.location.replace ("http://www..ru"); Або так: document.location.href="http://www..ru"; Тут вам потрібно тільки замінити адресу тим, який потрібен вам. Цю команду слід помістити всередину тегів, які повідомляють браузеру, що вона написана на мові JavaScript: document.locаtion.replace ("http://www..ru"); А ці три рядки, в свою чергу, краще размесить всередині тієї ж заголовної області (між і ).
3
Після того, як ви виберіть один з цих варіантів, відкрийте потрібну сторінку, наприклад, в редакторі сторінок системи управління сайт ом. Переключіться в режим редагування HTML-коду і знайдіть в ньому тег . Скопіюйте підготовлений код редиректа (JavaScript або HTML) і вставте його перед цим тегом. Потім збережіть змінену сторінку.