Як скласти заяву на звільнення.

Заява про відхід - обов'язковий документ, без якого жодна розсудлива роботодавець не ризикне підписати наказ про звільнення працівника. Пишеться він за стандартною формою, яка нічого складного не представляє, і подається на підпис безпосередньо керівнику організації або по ланцюжку через безпосереднього начальника.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - принтер
  • - аркуш паперу
  • - авторучка
Інструкція
1
Як і будь корпоративний документ, заява про звільнення за власним бажанням можна підготувати на комп'ютері, від руки або на друкарській машинці, якщо десь ще зберігся такий раритет. На практиці, втім, найчастіше використовується комп'ютер. Але під заявою обов'язково повинна стояти особистий підпис працівника, інакше роботодавець не доведе, що ні склав цей документ за звільнюваного сам, що дасть колишньому співробітникові стягнути з компанії гроші за вимушений прогул.
2
У верхньому рядку вказується посада першої особи організації в давальному падеже.Ніже - його прізвище також в давальному відмінку і ініціали.Следующая рядок - посада працівника в родовому відмінку, ще рядком нижче - прізвище в тому ж відмінку та ініціали.
3
Після слова «заява» з нового рядка слід стандартний текст «прошу звільнити мене за власним бажанням». Можна вказати, з якого числа працівник просить про звільнення, але необов'язково. За замовчуванням працівник повинен подати заяву про відхід за два тижні (письмово попередити роботодавця, як це обумовлено в Трудовому кодексі РФ). Але той на свій розсуд може дати свободу і раніше, вказавши дату звільнення в своїй резолюції.
4
Під роздрукованим заявою слід поставити дату і підпис. Залежно від прийнятих в організації порядків на заяві може бути достатньо підпису першої особи, або ж до нього документ повинні завізувати боси більш низького рангу: керівник підрозділу, куратор напрямку з числа заступників директора і т. П.В деяких організаціях всіх, кому належить, обходить сам працівник, в інших він просто віддає документ першому, хто повинен підписати, а далі той передається по інстанції. Заява також може бути вручено першій особі з рук в руки або передано через секретаря або канцелярію - знову ж залежно від порядків в конкретній компанії.
Зверніть увагу
Перебіг зазначеного строку починається наступного дня після отримання працедавцем заяви працівника про звільнення. Заява на звільнення пишеться на ім'я першого керівника організації або підприємства з обов'язковим зазначенням ПІБ працівника, його посади та дати звільнення, також в заяві вказується причина звільнення (за власним бажанням, за угодою сторін).
Корисна порада
Заява на звільнення (зразок). Розірвати трудові відносини з організацією співробітник має право. Про це зазначено у статті 80 Трудового кодексу. Тільки необхідно в письмовому формі попередити про це начальство, і не пізніше двох тижнів. Після відпрацьованих 14 днів трудовий договір розривається, колишній співробітник отримує на руки трудову книжку, а також з ним розраховується бухгалтерія.