Як зняти нарощені вії самої. Як зняти нарощені на смолу вії.

Іноді не вистачає часу, щоб сходити до майстра і зняти нарощені вії . Доводиться робити це самостійно. Але, не знаючи, як видалити їх правильно, можна не тільки заподіяти собі біль, але і нанести велику шкоду своїм власним віям.
Вам знадобиться
  • Запасіться ватяними дискам, дзеркалом, касторовою олією і дебондер.
Інструкція
1
Спочатку можна спробувати нанести касторове масло на вії і почекати години дві. Якщо є час і бажання, то нанесіть на ніч. Якщо вони легко не знімаються, то це означає, що вам наростили їх на дуже хорошу смолу. Застосовувати силу не потрібно, інакше можуть висмикнути свої вії .
2
Придбайте в професійних магазинах засіб для зняття нарощених вій - дебондер. До складу дебондер входить масло і трохи ацетону. Отже, якщо очі чутливі, буде щипати. Він продається вже з вбудованою пензликом, тому вам більше нічого не знадобиться. Покладіть ватний диск на нижню повіку, щоб воно і нижні вії не забруднилися. Щільно закрийте око і не відкривайте. Повільно наносите на нарощені вії тонкими шарами засіб, щоб не потрапило в очі. Пощипування можуть виникнути від парів. Потім чекаєте приблизно хвилину і наносите дебондер пензликом від основи нарощених вій. Не потрібно проводити по всіх віям до самого кінчика. Смола повільно почне розчинятися і нарощені вії легко будуть зніматися, залишаючись на пензлику, або на ватяному диску. Зніміть все вії , промийте гарненько теплою водою. Потім повторіть таку ж процедуру з другим оком. Після того як зняли нарощені вії , помажте повіки касторовою олією.