Як зробити резонатор.

Резонатор - незамінна деталь в автомобілі. Саме резонатор дозволяє здійснювати додатковий продув камери згоряння, при цьому не завдаючи шкоди потужності двигуна. Умільці ставлять такі деталі самостійно, деякі навіть роблять його своїми руками.
Інструкція
1
Спочатку візьміть сталевий лист і розмітьте на ньому контури площині труби. Розмітьте два протилежних контуру і переконайтеся, що додали припуски на впускному і випускному кінцях для під'єднання насоса і регулятора. Виріжте контури, відігніть 5-6 мм виступи по всьому периметру, крім впускного і випускного кінців. Зваріть разом дві половини стиками за цими виступам.
2
Підключіть регулятор тиску і зливний пристрій (великий мідний кран). Підключіть водяний насос. Відкрийте кран і почніть накачувати воду всередину, виганяючи все повітря. Коли все повітря вийде, закрийте кран і продовжуйте нагнітати воду всередину доти, поки труба не розправиться, збільшившись в обсязі.
3
Доведіть трубу до потрібного стану, підігріваючи будь утворилися складки або вм'ятини і продовжуючи накачувати воду всередину, акуратно обстуківая при необхідності мідної калаталом. Робіть це, поки не зникнуть всі складки. Все готово.