Як відмовитися від замовлення.

Сучасні засоби комунікації дарують нам масу приємних можливостей і багато в чому спрощують життя. В інтернеті сотні тисяч корисних ресурсів, що пропонують скористатися їх послугами і оцінити сервіс. Не виходячи з дому, можна оплатити зв'язок, управляти банківським рахунком і здійснювати покупки. Оформляючи замовлення, ми вправі розраховувати на якісне обслуговування. А також, в разі необхідності, мати можливість відмовитися від замовлених послуг на будь-якій стадії реалізації договору.
Інструкція
1
Зверніться в компанію, де було зроблено замовлення. Алгоритм дій тут такий же, як при його оформленні. Для відміни замовлення, розміщеного через інтернет, зайдіть на сайт фірми. Увійдіть в "особистий кабінет", як користувач ресурсу, заповнивши поля "логін" і "пароль" відомостями, зазначеними при реєстрації. Знайдіть замовлення в розділі "мої замовлення" і натисніть кнопку видалення замовлення, зазвичай це "скасування". При відсутності такої функції, що цілком можливо, повідомте компанії про ваше рішення, скориставшись іншими каналами зв'язку.
2
Зв'яжіться, при необхідності, з менеджером компанії, щоб прискорити процес відмови і підтвердити свої наміри. Це можна зробити, зателефонувавши за вказаним контактним телефоном або написавши на електронну пошту, запропоновану компанією для зв'язку з клієнтами.
3
Переконайтеся в прийнятті фірмою скасування замовлення, перевіривши відповідний розділ в особистому кабінеті.
4
Пам'ятайте, що своєчасна відмова від замовлених послуг або товару допоможе заощадити ваші гроші. Оскільки доставка, як правило, оплачується окремим рядком і може бути віднесена до ваших витрат. Крім того, у разі повернення отриманого товару, поштові збори також доведеться сплатити вам.
Зверніть увагу
Ви маєте право відмовитися від замовлення на будь-якій стадії його виконання, навіть у момент отримання товару.