Як підняти ванну.

Підняти ванну деколи потрібно з абсолютно різних причин. Можливо, ви встановили ванну , а вода йде дуже повільно (необхідний додатковий нахил) або поклали нову плитку і турбуєтеся про те, що під вагою ванни вона може потріскатися. Причина тут, в принципі, не важлива.
Інструкція
1
Важливо, яким чином втілити задумане. А це в першу чергу залежить від того, яка у вас ванна: чавунна (сучасна чи радянська), сталева або акрилова. Якщо у вас чавунна (радянська) ванна, поставте її на цеглу або на тротуарну плитку (більш міцна, ніж звичайна керамічна), зовні для естетичності заліпите плиткою для ванної кімнати.
2
Як варіант, зваріть станину з металевих куточків у вигляді каркасної конструкції на всі чотири сторони ванни і підійміть на необхідну висоту, під ніжки укладіть додаткові опори з цеглин і залийте швидкотвердіючу цементом. Щоб уникнути продавлювання, під ніжки ванни бажано виготовити прокладки з металу.
3
Пол під самою ванною зробіть трохи вище (стяжка), ніж в решті частини ванної кімнати, з ухилом від стіни або для організації ухилу покладіть під ніжки швелер або квадратну трубу.
4
Ще один варіант: прикупите сталеву шпильку М10 (довжина 1 метр) і 4 широкі шайби. В цеглинах просвердлите наскрізні отвори, розріжте шпильку на 4 частини, вкрутите дані обрізки до упору в ніжки ванни, а що вийшли "ніжки на шпильках" вставте в отвори в цеглі. У сучасних ванн ніжки зазвичай регулюються по висоті до 15-20 см.
5
Якщо цього буде недостатньо, знайдіть на ринку і придбайте болти достовірніше і тієї ж різьби, що і у оригінальних ніжок, помінявши тим самим опори на більш довгі.
6
Якщо ванна НЕ чавунна, а сталева або акрилова (легша за вагою), то щоб уникнути горизонтальних зрушень, обов'язково прикріпіть її до стін трьома куточками.