Як стригти каре на ніжці. Як зробити стрижку каре на ніжці.

Каре - це та стрижка, яка завжди буде в моді у багатьох тисяч жінок. Краса цієї зачіски в тому, що існує багато видів цієї стрижки, так що для будь-якого типу зовнішності можна підібрати найбільш підходящу. Залежно від укладання ця стрижка може бути повсякденного чи вечірньою. При цьому вона задоволена проста в догляді.
Вам знадобиться
  • Перукарні ножиці прямі і філіровочние, гребінець, затиски (заколки), фен для укладки, пульверизатор для води.
Інструкція
1
Каре «на ніжці» - один з видів цієї чудової стрижки. З нею зможе впоратися навіть людина, у якої не надто багато досвіду в перукарському справі, так як технологія цієї стрижки задоволена проста. Вважається, що каре «на ніжці» більше йде брюнеткам, так як зазвичай волосся у них товщі, тому краще лежать в такій зачісці. Хоча професійний майстер може зробити зробити таку стрижку на будь-якому волоссі.
2
Перше, що потрібно зробити перед початком стрижки, - це вимити волосся і віджати їх рушником. Волосся повинні бути вологими, а не мокрими. Вимите волосся добре розчешіть. Розділіть голову на чотири зони: для цього проведіть вертикальний і горизонтальний проділи через середину голови. За допомогою затискачів заколіть отримані зони.
3
Тепер можна приступати до стрижки. Приберіть затискачі з потиличних зон. Проведіть горизонтальний проділ на рівні вух. Верхню частину волосся зафіксуйте за допомогою шпильок або затискачів. Нижню частину подстригите у вигляді мису. Потім через 1-2 см відокремте волосся ще одним горизонтальним рядом, верхні волосся закріпіть затискачем, нижні подстригите, як минулого разу, але роблячи їх трохи коротше. Продовжуйте виконувати цю послідовність дій, поки не дійдете до лінії вух. Можна профілювати потилицю, щоб він виглядав акуратніше.
4
З решти волосся на потилиці відокремте частина за допомогою горизонтального проділу. Ображати на тій довжині, яку б ви хотіли б мати ззаду. Це буде базова лінія каре. Потім через 1-2 см відокремте ще ряд волосся, підстрижіть їх на рівні попередніх. Робіть так, поки не оформите все волосся на потилиці.
5
Тепер потрібно підстригти віскі. Звільніть від затиску волосся з одного боку. Зробіть горизонтальний проділ через 1-2 см від краю росту волосся, більшу частину знову закріпіть шпилькою. Решту волосся підстрижіть, подовжуючи або закругляя їх до обличчя. Знову відокремте ряд волосся в 1-2 см шириною, подстригите на тому ж рівні, що й попередні волосся. Аналогічно оформите всю скроневу зону. З іншого боку зробіть те ж саме. При цьому стежте, щоб скронева та потилична зона плавно переходили один в одного, складали єдине ціле.
6
Зробіть чубок. Можете оформити пряму чи косу чубок. А можна обійтися і зовсім без неї. Тут орієнтуйтеся на свій смак або на бажання клієнта. Висушіть і укладіть волосся за допомогою фена.