Як підключити електричну варильну панель. Як обшити кабель для мережі.

Варочна електро панель зазвичай набагато могутніше електродуховки, тому перш ніж підключати її до звичайної розетки, обов'язково перевірте електропроводку і при необхідності замініть її.
Інструкція
1
Перевірте, мідний чи кабель чи ні, і яке має перетин (використовуйте кабель з перерізом не менше 6 кв. Мм). Номінал автомата повинен бути не менше 50А.
2
Пам'ятайте: при установці плити в будь-якому випадку необхідний окремий кабель, який живить. Кабель підберіть трижильний, перетином не менше 4 кв. мм, також увагу приділіть розетці на три штирька. З'ясуйте, на яку силу струму вона розрахована (повинно бути від 15 до 30А). Монтаж окремої електричної лінії (кабель ПВС3х1,5) виробляєте прямо від щита з автоматами, на одному кінці встановіть розетку з заземлюючим контактом, а на іншому - автомат на 16А.
3
Для монтажу електричних мереж використовуйте тільки надійне обладнання та високоякісні матеріали відомих виробників: від проводів, коробів і розеток до розподільних щитів.
4
Якщо у вас немає спеціалізованих знань з монтажу силової розетки із заземлюючим контактом, електричного кабелю, скористайтеся послугами спеціаліста.
5
Після підготовки електричної лінії розпакуйте електроварочную панель і зробіть огляд зовнішнього вигляду на наявність механічних пошкоджень при транспортуванні, підготуйте її до роботи. Демонтуйте старий прилад, якщо це потрібно. Перевірте всі раніше монтовані з'єднання і з'єднання на панелі на предмет короткого замикання. Встановіть прилад у місці подальшої експлуатації. Щоб уникнути виливання готується їжі, установку завершите вирівнюванням панелі по рівню.
6
Протестуйте електроварочную панель на предмет відсутності заводського браку в робочих умовах. Перед установкою та експлуатацією панелі обов'язково прочитайте інструкцію, а також зверніть увагу на пункт про гарантії її працездатності при самостійному монтажі та кваліфікованому монтажі фахівцями продавця або сервіс центру. За необхідності отримаєте додаткову консультацію по установці і експлуатації приладу за спеціально визначеними для цього номерами телефонів.
Незалежна варильна панель - це незамінний аксесуар сучасної кухні. З його допомогою можна надати кухні бажаний стиль оформлення. Незалежні варильні панелі можуть бути газовими і електричними.
Вам знадобиться
  • - незалежна варильна поверхня;
  • - силікон;
  • - олівець;
  • - лобзик;
  • - рулетка;
  • - гнучка сталева трубка або мідна або сталева труба;
  • - розвідний ключ.
Інструкція
1
Перевірте цілісність доставленої вам вручений панелі: чи немає на ній вм'ятин, відколів, тріщин і інших проявів шлюбу. Якщо придбана була електрична панель, огляньте її стеклокерамическую поверхню.
2
Виконайте пропил в стільниці, в яку буде вмонтована варильна панель. Для цього витягніть з коробки, в якій була доставлена варки поверхня, шаблон для вирізки. Притулите цей шаблон до вручений панелі і перевірте, чи збігаються їхні розміри. Якщо виявиться, що шаблон менше або, навпаки, більше вручений панелі, виміряйте поверхню панелі, а потім перенесіть ці розміри на стільницю. Потім, відступивши від нанесеного малюнка на 10 мм (всередину), виріжте отвір у стільниці.
3
Обробіть місце спила силіконом: це запобіжить деформацію і відшаровування стільниці, викликане потраплянням всередину вологи. Потім за допомогою спеціальних скоб, які поставляються в комплекті з варильною поверхнею, закріпіть панель на стільниці.
4
Підключіть панель для приготування їжі до газу, якщо, звичайно, мова йде про незалежну газової вручений поверхні. Для цього спочатку перекрийте краник на газовій трубі, що подає «блакитне паливо» на кухню. Якщо робоча поверхня буде з'єднуватися з газовою трубою за допомогою мідної або сталевої труби, то при підключенні панелі до джерела газу використовуйте прокладку і L-образний штуцер, які поставляються в комплекті з варильною поверхнею. У тому випадку, якщо варильна панель з'єднуватися буде з газовою трубою за допомогою гнучкої сталевої трубки, довжина цієї трубки повинна бути не менше двох метрів. Пам'ятайте: не можна, щоб трубка перегиналася, оскільки в подальшому це може стати причиною витоку газу.
Зверніть увагу
Герметичність всіх з'єднань при підключенні газової вручений панелі перевіряйте мильним розчином. Використання вогню заборонено!
Корисна порада
Якщо підключити необхідно електричну варильну поверхню, звернися до послуг фахівців. Підключення цих виручених панелей ускладнене тим, що потрібно чітко знати, чи буде воно однофазним, двофазним або трифазним. Якщо неправильно підібрати роз'єм або перетину кабелю, це в майбутньому може стати причиною короткого замикання.