Як увійти в комп'ютер адміністратором.

Після установки Windows операційна система комп'ютера потребуватиме створення облікового запису користувача. Обов'язковою буде обліковий запис адміністратора комп'ютера , так як адміністратор - це головний користувач, який має всі привілеї, надані програмним забезпеченням комп'ютера . Адміністратори можуть змінювати опції програмного забезпечення та вносити до нього свої корективи. Обліковий запис «Адміністратор» дозволить вам зайти в систему в якості головного користувача.
Інструкція
1
Для того щоб увійти в комп'ютер адміністратором, необхідно знати, чи є комп'ютер доменної частиною або робочою групою. Якщо ваш комп'ютер є робочою групою, клікніть лівою клавішею мишки по кнопці «Пуск» на панелі задач, потім натисніть послідовно «Налаштування -> Панель управління -> Облікові записи користувачів -> Служба захисту». Як тільки на екрані відобразитися запит на вхід в адміністративну обліковий запис, введіть пароль і підтвердження. Назва облікового запису виділено, а тип відображений стовпцем «Група». Якщо група відноситься до адміністративної, то користувач є адміністратором комп'ютера .
2
Якщо ж ваш комп'ютер є доменної частиною, увійдіть в мене «Пуск» і виконайте послідовно ланцюжок дій «Панель управління -> Облікові записи користувачів -> Безпека сім'ї -> Облікові записи користувачів -> Управління іншим користувачем». Як тільки на екрані відобразиться запит на вхід в обліковий запис адміністратора, введіть пароль і підтвердження. Назва облікового запису виділено, а тип відображений стовпцем «Група». Якщо група відноситься до адміністративної, значить користувач - адміністратор комп'ютера .
3
Зайти ж в Windows в якості адміністратора можна, якщо вибрати відповідну обліковий запис і при необхідності ввести пароль і підтвердження пароля.
Корисна порада
Якщо ваш обліковий запис не є адміністративною, ви не зможете зайти в комп'ютер під обліковим записом «Адміністратор». Якщо ж ви хочете бути адміністратором, зверніться до справжнього адміну із запитом про отримання прав адміністратора.