Як зробити розводку труб.

Технічні роботи в будинку майже завжди пов'язані з необхідністю змінити або модернізувати систему опалення чи водопостачання, тому власникам квартир нерідко доводитися робити розводку труб.
Інструкція
1
Виберіть матеріал для труб. Враховуйте, що мідні труб и є найнадійнішими і екологічно чистими, але і самі дорогими. А для виконання розводки потрібно спеціальний інструмент. Для пластикових труб може знадобитися спеціальний паяльник. Металопластикові труб и монтуються за допомогою різьбових з'єднань і виконати розводку ними найпростіше.
2
Почніть з обов'язкового планування майбутньої розводки. Щоб система працювала надійніше, при прокладці труб робіть якомога менше поворотів і стиків. Уникайте по можливості прямих кутів в зливних труб ах. Спланувавши, наріжте труб и на відрізки необхідної довжини, наріжте різьбу. Нанесіть фум-стрічку перед установкою фитинга, щоб запобігти протікання в подальшому.
3
Виконуйте розводку за допомогою трійників або колектора. Колектор хороший тим, що при виході з ладу або заміні сантехнічного приладу, ви легко відключіть його. Але вартість колекторної системи в два рази більше. Використовуючи трійники, встановіть біля сантехнічних приладів запірні крани.
4
Поставте запірний вентиль на відводах труб и від кожного стояка. Зазвичай після запірного вентиля ставлять лічильник, після якого встановлюється фільтр. Виконуючи розводку подачі води на бачок унітазу, також поставте запірний вентиль.
5
Якщо ви зашивали труб и і стояки перегородкою або коробом, то зробіть лючки, щоб забезпечити вільний доступ до вентилів, лічильників і фільтрам.