Як зробити з чорно-білого кольорове фото.

Чорно-білі фотографії прекрасні. Але не всі. Деякі знімки набагато виграшніше виглядають, коли вони виконані в кольорі. За допомогою звичайної кисті і правильно обраного режиму накладення шарів ви легко і просто зможете розфарбувати будь-яку чорно-білу фотографію, додати їй барвистості і вдихнути в неї колір. Це вміння вам може стати в нагоді і для розфарбовування старих чорно-білих знімків, на яких відображені наші прадіди.
Вам знадобиться
  • Фотошоп.
Інструкція
1
Виберіть чорно-білу фотографію, яку ви бажаєте розфарбувати, відкрийте її в Adobe Photoshop. Створіть копію шару «фон». Створіть ще один шар. Він повинен бути порожнім і абсолютно прозорим. Назвіть його «шкіра».
2
Візьміть кисть і виберіть колір, близький до кольору шкіри людини. На шарі «шкіра» зафарбуйте цим кольором усе місця, де є відкриті ділянки тіла. Змініть режим накладання шару на «Кольоровість» або «Множення», якщо хочете зробити шкіру засмаглою. Якщо з кольором не вгадали, ви завжди можете підкоригувати його за допомогою «Зображення - Корекція - Тон/насиченість».
3
Звичайно ж, шкірі не може мати всього один жовтуватий відтінок. Тому створіть ще один прозорий шар, назвіть його «Краснота». Візьміть кисть з прозорістю 5-50% і встановіть колір, більш корисний, ніж попередній. Цим кольором зафарбуйте вуха, ніс, щоки і трохи руки. Встановіть режим змішування шарів «Кольоровість», відрегулюйте при необхідності прозорість.
4
Наступний прозорий шар назвіть «Очі». Як ви вже напевно здогадалися, на цьому шарі потрібно додати колір райдужці очей. Робиться це точно так само, як і в попередніх кроках. На прикладі використовувався блакитний колір, оскільки для дитини він найбільш підходящий. Аналогічним способом надайте колір губ і волоссю. Щоб пом'якшити досить різку межу між губами і особою, фінальним кроком має стати обведення контуру губ пензлем з прозорістю до 30%. У підсумку картинка буде більш реалістичною. Не забувайте коригувати відтінки за допомогою інструменту «Тон/насиченість».
5
Що стосується розфарбовування одягу, то її слід розфарбовувати в кислотно-насичені кольори, а потім регулювати їх, зменшуючи прозорість шару і вибираючи відтінок. Фон залишати чорно-білим не слід. Але не робіть його занадто яскравим, інакше він буде відволікати увагу від об'єкта. Збережіть отримане зображення і насолоджуйтеся соковитістю кольору.
Корисна порада
Для розфарбовування кожної частини слід створювати окремий шар.