Як зробити своє обличчя Як у фільмі аватар.

Аватар не дарма вважається кращим з випущених коли-небудь фільмів. Навіть якщо не брати до уваги закручений сюжет і цікаві спецефекти, мешканці далекої планети Пандора настільки полюбилися глядачам, що відразу з'явилося чимало бажаючих виглядати, як нави. Зробити це можна за допомогою облягає одягу блакитного кольору і спеціального макіяжу.
Вам знадобиться
  • - фарби для обличчя
  • - невелика губка
  • - блискітки
  • - чорний довговолосий перуку
  • - гумки для волосся
  • - жовто-зелені контактні лінзи
Інструкція
1
Якщо ви плануєте не тільки нафарбуватися, але і повністю переодягнутися, як аватар, надіньте спочатку костюм. В іншому випадку, натягуючи облягаючі речі, ви розмажете малюнок по обличчю і його доведеться переробляти заново.
2
Шкіра жителів пандори світиться блакитним кольором, постарайтеся знайти фарбу для особи, що має яскравий, насичений відтінок. Доданий до фарби невелика кількість перламутру додасть їй необхідне світіння.
3
Очистіть шкіру за допомогою звичайного лосьйону, щоб фарба лягала, як можна рівніше. Добре промокніть особа сухим рушником, нанесіть на нього блакитну фарбу і розподіліть її за допомогою губки, захопивши також шию і вуха, а ось повіки й губи краще залишити недоторканими.
4
Поки фарба не висохла, присипте злегка лоб, ніс і скули блискітками.
5
Контактні жовто-зелені лінзи додадуть вам схожості з нави, але якщо їх у вас немає, нічого страшного. Подкрасьте повіки жовтою фарбою з невеликою домішкою зеленого.Белим кольором позначте кінчик носа і місця поверх брів. Темнішим блакитним кольором намалюйте смужки вздовж перенісся і щік.
6
Завершить преображення довговолосий перуку чорного кольору або ви можете спорудити щось їх своїх власних волосся. Чи не винаходьте нічого надприродного. Взлохматьте голову, заплетене недбалу косу, випустіть з неї кілька пасом, які в свою чергу теж слід заплести косичками і закріпити гумками для волосся.