Як зробити водяну ракету. Як зробити ракету на стиснутому повітрі.

Запуск водяній ракети - воістину відмінна розвага. А чи можна зробити подібний пристрій самому? Відповідь - так! До того ж все не так складно, як може здатися з першого погляду.
Вам знадобиться
  • пластикова пляшка, велосипедний ніпель, пробка, стабілізатори
Інструкція
1
По-перше, виберіть потрібний балон, за нього може зійти звичайна пластикова пляшка місткістю 1.5 літра. Запам'ятайте, що для того, щоб забезпечити максимальну висоту польоту, потрібно зробити ракету з співвідношенням діаметра і довжини 1: 7.
2
Також візьміть велосипедний ніпель (якщо скористаєтеся старим велосипедом, то там, ймовірно, буде золотниковий, але і такий може згодитися). Ще знадобиться пробка (від пляшки води або старого шампуню) у вигляді клапана. Зверніть увагу, що пробка повинна бути достатньо міцною, інакше вона буде пропускати повітря. Це можна перевірити заздалегідь: просто надіньте пробку на пляшку і міцно її стисніть.
3
Зробіть по середині дна пляшки невеликий отвір для того, щоб вставити туди ніпель (вставляйте зсередини, щоб насос виходив назовні).
4
Закріпіть на ніпель притискної гвинт, так, щоб до отвору він прилягав дуже щільно, тобто, щоб пляшка стала герметична. На завершення процесу встановіть на пляшці стабілізатори, які забезпечать вашої ракеті рівний політ. Ракета готова.
5
А тепер трохи про те, як вона працює. Для того щоб ракета злетіла, наповніть її на третину водой.Далее вам знадобитися допомога. Нехай ваш товариш тримає ракету так, щоб пробка дивилася вниз, і міцно притискає пробку до пляшки. Ви в цей час накачуйте пляшку насосом. Далі ви відходите, а друга людина якийсь час продовжує тримати пляшку, а потім відпускає. Готово, запуск відбувся! Єдино, що потрібно врахувати: той, хто відпускає ракету останнім, неодмінно виявиться оббризкала водою, тому краще виробляти запуски в теплу пору року.