Як зробити ребус. ребуси зашифровка.

Ребус - це такий вид загадки, де загадане слово представлено різними картинками в поєднанні з буквами і цифрами. Ребус и вчать дітей нестандартного мислення, тренують пам'ять і логіку . Це дуже захоплююче заняття! Ребус и можна придумувати разом з дитиною, а наші рекомендації допоможуть це зробити.
Інструкція
1
Насамперед згадайте основні правила розгадування ребусів. Коми перед картинкою позначають, скільки букв потрібно прибрати на початку загаданого слова. Якщо коми знаходяться за малюнком - літери треба прибрати в кінці слова. Якщо буква перекреслена, її потрібно зовсім прибрати зі слова. Якщо картинка перевернута, значить слово має читатися навпаки. Для зашифровуваної частин слова, співзвучних з вимовою чисел і цифр, використовуються їхні графічні уявлення, наприклад, «100янка» (слово «стоянка»).
2
Перші ребуси, складені дитиною, будуть дуже простими. Наприклад, покажіть, як можна зашифрувати в ребусі слово «сім'я»: напишіть сім раз букву «я», це і буде слово «сім'я».
3
Розкажіть дитині, що одне і те ж слово можна зашифрувати в ребусі різними способами. Наприклад, слово «підвал». Це може бути і варіант «по2л», і букви «ва», написані над рисою, під якою знаходиться буква «л».
4
Процес придумування ребуса може стати справжнім інтерактивним заняттям для дитини, вже знайомого з буквами. Приготуйте білий папір, фломастери або кольорові олівці, вирізані картинки зі старих журналів, клей ПВА. Наприклад, зробіть ребус зі словом «вилка». Для нього знадобляться картинки із зображенням ягід вишні і білки.
5
Наклейте клеєм картинку з ягодами вишні, чорним фломастером праворуч від картинки намалюйте три коми. Це означає, що в кінці загаданого слова потрібно прибрати три букви. Ще правіше наклейте картинку з білкою, перед якою фломастером же намалюйте дві коми. Ребус готовий! У ньому зашифровано слово «вилка».
6
За таким же принципом можна складати ребуси і для школярів, навіть для учнів старших класів. В цьому випадку ребуси стануть барвистим і незабутнім наочним посібником, що допомагає засвоїти навчальний матеріал.