Як розважити себе на роботі. Як розважатися на роботі.

Деякі вважають, що на роботі потрібно виключно працювати, але, якби ви думали також, ви б не читали цю статтю. Перерви в роботі необхідні для поліпшення якості цієї ж роботи. Крім того, буває, що всі завдання зроблені, а нових ще не надходило. І краще не плювати в стелю, ліниво спостерігаючи за мухами, а зайняти себе цікавою або навіть корисною справою.
Вам знадобиться
  • Листок паперу, ручка, газета, інтернет, чай, канцелярське приладдя, колеги, книга з орігамі.
Інструкція
1
Прекрасно, якщо у вас на робочому місці є інтернет - це гарантує, що вам завжди буде, чим себе розважити. Ви можете скачати книгу і витратити вільний час на її читання, можете знайти підробіток в інтернеті, якщо вільний час з'являється у вас стабільно, можете зайнятися самоосвітою чи вивченням іноземних мов.
2
Заваріть собі чай. Якщо в самоті пити чай вам нудно, запросіть на чаювання колег. Хтось обов'язково принесе печиво, хтось - свіжі новини, хтось просвітить вас, де вигідніше купувати надувні човни.
3
Придбайте книгу зі схемами орігамі. На офісному столі зазвичай лежать стопки потрібних і не дуже паперів. Розважте себе складанням з непотрібних кумедних птахів і звірів. Навіть якщо в кабінет несподівано увійде начальник, ваше розвага можна миттєво зім'яти і викинути. А, можливо, вас ще й похвалять за креативний підхід до знищення документів.
4
У кого-небудь з ваших колег повинна бути газета. Підприємства їх виписують, а співробітники приносять, щоб почитати в обід і найчастіше цей самий обід туди і загорнути. Попросіть газету, відкрийте останню сторінку і розгадувати кросворди. Це заняття відніме у вас досить багато часу.
5
Якщо ваш колега також як і ви мається від неробства, запропонуйте йому маятися разом. Крім гри в морський бій, ви можете влаштувати войнушку, стріляючи один в одного скріпками і кульками папери, або покататися на стільцях. За такими забавами робочий день швидко підійде до кінця.