Як зробити світлодіодний ліхтарик.

Світлодіодні світильники користуються великою популярністю. Вони не нагріваються, не б'ються, мають великий термін служби, працюють при безпечних напружених і дають рівний світло. Такі світильники дуже економічні, тому область їх застосування надзвичайно широка. Наші поради допоможуть зробити світлодіодний ліхтарик своїми власними руками.
Вам знадобиться
  • звичайний ліхтарик з живленням від двох батарей АА
  • світлодіоди сверхяркие білі L-53PWC Kingbright
  • конденсатор С2 - К10-17б
  • діод Шоттки - SM5818
  • мікромощний підвищуючий DC/DC конвертор MAX756
Інструкція
1
Саморобний світлодіодний ліхтарик стане незамінним помічником будь-якій запеклому туристу. Для полегшення роботи можна роздрукувати або намалювати типову схему включення світлодіодів. Після цього приступайте до роботи.
2
Монтаж схеми виконайте навісним способом. «Опорними» точками служать ніжки DIP-мікросхеми. Конструкція схеми повинна розміщуватися в порожньому просторі светоизлучающего вузла вихідного ліхтарик а. Світлодіоди не припаювати, щоб зберегти можливість повернення до використання звичайної лампочки. Для цього зробіть у фланці ліхтарик а 4 пропила, куди і розташуйте по колу симетрично світлодіоди.
3
Плюсові висновки припаяйте на цоколь поруч з місцем пропила, а виходи на мінус вставте зсередини в центральний отвір цоколя. Потім їх потрібно обрізати і припаяти.
4
У підсумку на місці звичайної лампи розжарювання в доопрацьованому ліхтарик е розміщуються світлодіоди.
5
Практично таким же чином можна самостійно виготовити справжній світильник для будинку на світлодіодах. Для цього знадобиться старий світильник з плафоном і цоколем з шістьма отворами для світлодіодів. Всі елементи світлодіодної лампи монтуються на колі з двостороннього фольгованого склотекстоліти. З одного його боку виріжте різаком ділянки для припаювання ланцюжка світлодіодів, на іншій - для елементів бестрансформаторного джерела живлення 18В 25мА. Далі вийшла плата закріплюється термоклеем, закривається кришкою і вставляється в цоколь. Саморобна лампа готова.
Незважаючи на те, що в сучасних магазинах представлений асортимент товарів самої різної тематики на будь-який смак, досі чималою популярністю користуються предмети, зроблені власними руками - не тому, що їх не можна купити, а тому, що їх виготовлення принесе вам чимало задоволення і досвіду. Одним з таких предметів можна назвати простою світлодіодний ліхтарик . Ви можете виготовити налобний світлодіодний ліхтарик власними руками і потім використовувати його в побуті.
Інструкція
1
Вам будуть потрібні прості матеріали, які легко дістати в будь-якому будинку - паяльник, батарейка «Крона» (дві штуки - нова і стара), резистор, два світлодіода і смуги тонкої жерсті. Також вам будуть потрібні ножиці, якими можна нарізати жесть.
2
Зробіть з жерсті пластину, яка стане підставою ліхтарик а, і припаяйте до неї готовий металевий хомут для батарейки. Якщо у вас немає хомута, ви можете точно так же зігнути його із смужки жерсті, а потім припаяти до основи. Зміцніть «Крону» в хомуті і переконайтеся, що вона тримається щільно і туго.
3
Тепер візьміть стару батарейку «Крона» і розберіть її. Внутрішній вміст батарейки вам не знадобиться - його можна викинути. Витягніть вміст батарейки маленькими кусачками, зріжте третину старої батарейки гострими ножицями по металу, і потім припаяйте залишок від батарейки до основи вашого майбутнього ліхтаря.
4
Встановіть всередину Клемник і припаяйте до неї світлодіоди, враховуючи полярність. Після цього візьміть вимикач і припаяйте його до конструкції, щоб він був з'єднаний зі світлодіодами. Клеїть пістолетом або епоксидною смолою залийте конструкцію і дочекайтеся повного висихання клею.
5
До готового ліхтарик у прикріпіть широку гумку, щоб його можна було носити на лобі, звільнивши руки для іншої роботи.