Як зробити листівки ручної роботи.

Вибір в магазині дуже великий, але хочеться подарувати такий подарунок, який буде цілком і повністю відображати ваші емоції і настрій. А своє ставлення краще висловити подарунком, зробленим своїми руками.
Вам знадобиться
  • Картон для листівки, кольорові стрічки, двосторонній скотч, скульптурні іграшки, тонкий папір - краще ручної роботи, клей ПВА, клей, який розігрівається в пістолеті.
Інструкція
1
Попередньо виберіть колір шаблонного картону. Уявіть, що б ви хотіли бачити і зобразити на цій листівці, з чим вона повинна асоціюватися у вас і володаря (наприклад, зі святом).
2
Візьміть тонкий папір, прикладіть її до картону на місце згину, зробіть позначку по довжині. Відміряйте 2 см по ширині тонкого паперу.
3
Виріжте цей прямокутник. Якщо є скульптурні ножиці і дирокол гарної форми, надайте «родзинку» папері. Можете не боятися і використовувати скульптурні ножиці на картоні.
4
Приклейте на клей ПВА прямокутну смужку тонкого паперу до картону на лицьову сторону від згину.
5
Зробіть бант з кольорових стрічечок в тон папері.
6
Виберіть місце, де повинен розташовуватися бантик. Приклейте його на двосторонній скотч до картону. Або розріжте на лицьовій стороні листівку, а бант приклейте всередину листівки і витягніть його назовні.
7
Візьміть, наприклад, квіти, метелики, штучний листик або листочок з ниток для завершення листівки .
8
Приклейте на спеціальний клей спочатку листик. Потім розташуйте на ньому квіти або метелики, приклеєні двостороннім скотчем.
9
На звороті листівки можете залишити свій автограф. Усередині листівки напишіть щире побажання.