Як зробити самому браслети зі шкіри. Як зробити самому шкіряний браслет.

Браслет з шкіри під силу сплести навіть дитині, а виглядає така прикраса дуже благородно і по-дорослому. Залежно від розміру браслета, його кольору і форми, носити його можна як на зап'ясті, так і вище ліктя, а деякі прикрашають таким чином навіть щиколотки.
Вам знадобиться
  • - товсті шкіряні шнурки для плетіння
  • - 2 тонких шкіряних шнурка для зав'язування
Інструкція
1
Застібка у шкіряного браслета може бути який завгодно - від тонкої зав'язки з шкіри до срібного ювелірного карабіна. Найпростіше виготовити браслет із зав'язкою.
2
Візьміть 3 або 6 товстих шкіряних шнурків. Від їх кількості залежить товщина майбутнього браслета.
3
З'єднайте кінці шнурків з одного боку, обмотайте їх міцно тонким шнурком, зав'яжіть міцний вузол. Один з кінців тонкого шнура краще пропустити так, щоб він виявився захованим в загальній зв'язці, це допоможе браслету виглядати акуратніше.
4
Починайте плести шнурки, як звичайну косичку. Зробіть з них три пасма, накладіть праву пасмо на середню, після чого на пасмо, що стала середньої, накладіть ліву пасмо, і плетіть так довго, поки не отримаєте основу для браслета бажаної довжини.
5
Обріжте кінці шнурків, щоб вони стали однієї довжини. Точно так же, як і на початку роботи, обв'яжіть другий кінець браслета тонким шнурком. Ображати тонкі шнурки, щоб ті не були занадто довгими, зв'яжіть їх разом - браслет готовий.
Корисна порада
При розрахунку довжини браслета завжди додавайте кілька сантиметрів до обхвату своєї руки, щоб браслет сидів на ній відносно вільно.