Як зробити модну річ зі старої.

В наш час, коли нікого нічим не здивуєш, складно виділитися з натовпу. Відомі модні нині бренди прикрашають практично кожної другої людини. Але що ж робити тим, хто по-справжньому хоче бути помітним в сірій, непоказною масі однакових людей? Вихід є, тим більше, якщо ви дружите з фантазією і власними умілими ручками. Зараз саме час озброїтися терпінням, вірою в себе, в колись актуальні речі і вдихнути в них якісно нове життя.
Інструкція
1
Вишивка на одязі - здавалося, б заняття бабусь, а може навіть, і прапрабабусь. Але чому ж такі імениті модельєри як Слава Зайцев, Валентин Юдашкін, Дар'я Разумихина завжди використовують різноманітні вишивки, коли декорують сукні та костюми? Все просто - це авторська робота, яка перетворює ваші речі, роблячи їх ексклюзивними, неповторними. Щоб малюнок був особливим, що належить тільки вашій уяві, не потрібно бігти і витрачати гроші на виготовлену кимось схему. Навіщо це вам?
2
Малюнок ви можете придумати самі! Нехай він буде не дуже складний, але авторський. Наприклад, зараз дуже актуальні павині пір'я. Вони скрізь: на одязі, в аксесуарах.
3
Отже, прикрасьте ними просту майку. Вам будуть потрібні: пензлик, фарби для тканини і майка. Спочатку намалюйте основу - павині пір'ячко. Коли все висохне, додайте павичевим пір'ю характерну забарвлення за допомогою бісеру або вишивки паєтками.
4
Вишивка на одязі виглядає оригінальніше і яскравіше, особливо при поєднанні різних технік. Наприклад: муліне і паєтки, бісер і стрічки, та що завгодно! Головне - творіть, вигадуйте, створюйте незвичайні речі і повертайте до життя обридлі і ветхі. І хто знає, можливо, незабаром ваші рідні та знайомі захочуть дістати в свій гардероб речі створені вашими руками!