Як реанімувати квіти.

Вам подарували букет, а він зів'яв вже до кінця вечора. І це незважаючи на те, що ви відразу ж поставили його в вазу. Таке, на жаль, буває досить часто. Можливо, ви поставили квіти з морозу в найтепліше місце в квартирі або дарувальнику попався нечесний продавець. Не поспішайте замислюватися про почуття дарувальника до вас і не впадайте у відчай - за допомогою декількох нехитрих прийомів вам вдасться повернути букету свіжість і продовжити його життя.
Вам знадобиться
  • Вода, папір, цукор, добриво для зрізаних квітів
Інструкція
1
Якщо вам вручили троянди, розщепніть ніжку на 3-4 частини. Така процедура збільшить всмоктувальну поверхню, і квітка швидше «прийде в себе». Також видаліть найдрібніші і зів'яле листя і бутони, залишивши кілька великих. Їх-то і потрібно далі рятувати.
2
Якщо дарувальник перед врученням вам квітів ніс їх по морозу, не варто відразу ж ставити їх в тепло. Поставте їх у більш прохолодне місце, а хвилин через 20, коли рослини звикнуть до кімнатної температурі, можете ставити в кімнату, де проходить ваше веселощі.
3
Обприскайте пониклі бутони водою або замотайте їх вологим папером. Через деякий час квіти виглядатимуть так, наче їх щойно зрізали з куща.
4
На ніч поставте букет в прохолодне приміщення. Якщо у вас троянди, то можна і зовсім наповнити ванну холодною водою і покласти їх туди. Якщо ви будете робити це щоночі, квіти зможуть простояти у вас до двох тижнів.
5
Краще всього, якщо у вас в квартирі буде заздалегідь куплене добриво для живих квітів. Просто додавайте його в воду у вазі, і ваші букети будуть довго радувати ваше око. Якщо ж ви не запаслися таким добривом, додайте у воду трохи цукру.
Зверніть увагу
Деякі недобросовісні продавці можуть запросто зробити вам троянду з опалого пелюсток, або акуратно склеїти зламану ніжку квітки. На жаль, в таких ситуаціях квітка реанімувати не вдасться.