Як зробити портфоліо для дітей. де зробити портфоліо дитині для модельного агентства.

Якщо ви всерйоз задумалися зробити зі своєї дитини «зірку» модельного або шоу-бізнесу, вам необхідно зробити портфоліо . Портфоліо - це фотографії, які представлятимуть дитини в найвигіднішому світлі продюсеру або режисерові.
Інструкція
1
Без портфоліо вашої дитини не занесуть в базу даних жодного модельного або акторського агентства. Саме з цих фотографій його будуть відбирати і запрошувати на кастинг. Тому фотографії повинні давати реальне уявлення про вік, зріст та інших даних дитини. Портфоліо потрібно робити в двох видах: на електронному носії (флешці) і в спеціальній папці.
2
Для модельного агентства краще зробити багато фотографій в різних нарядах. Фотографії мають бути постановочними, відмінної якості та дозволи.
3
Акторські агентства вітають фото крупним планом і в повний зріст. Можна прикласти ігрові знімки, з якимись діями. Якщо дитина вже знімався, прикладіть фотографії зі зйомок.
4
Головним питанням для батьків залишається, де ж зробити якісні фотографії. Можна звернутися до приватних фотографам, які роблять студійну зйомку. З'ясуйте заздалегідь, чи працює такий фотограф з дітьми, і обов'язково подивіться його роботи. У студії повинен бути весь необхідний реквізит і багато різних костюмів для створення образу. Але майте на увазі, що така робота може обійтися вам недешево.
5
Варіантом побюджетнее може стати робота фотографа на натурі. Простіше кажучи, на вулиці. В цьому випадку не враховується оренда студії, і ціна таких фотографій буде нижчою. Пошукаєте красиве місце в парку, біля річки, в лісі в хороший світлий день. Якщо ви хочете змінити дитині кілька нарядів, то вам доведеться взяти їх з собою і знайти місце для переодягання.
6
Ви можете і самі пофотографувати дитини в домашніх умовах або на вулиці. Звичайно, в цьому випадку у вас повинен бути більш-менш пристойний фотоапарат з дозволом не нижче 8 мегапікселів. Після сьемки обробіть всі дефекти фотографії (червоні очі, відблиски) в програмі Photoshop. Якщо такої можливості немає, перед зйомками нанесіть на обличчя дитини тональний крем, який приховає кола під очима і нерівності шкіри. Адже в шоу-бізнесі, як ніде, «зустрічають по одягу».