Як побудувати клуб.

Будівництво клубу залежить не тільки від ваших запитів і побажань, а ще й від уподобання людей, які будуть його відвідувати. Якщо у вашому місті вже є клуб в стилі «вестерн», то з вашого боку буде абсолютно не доцільно будувати такий же. Але для початку визначтеся зі своїми фінансовими можливостями і часом на будівництво. Якщо ви хочете побудувати клуб, але не знаєте з чого почати, то скористайтеся коротким планом.
Інструкція
1
Будівництво клубу варто почати з вибору земельної ділянки та складання попереднього кошторису. Це чисто індивідуальне рішення: комусь подобається набережна, а комусь - центр міста. Після вибору ділянки складіть приблизний кошторис, тобто розподіліть свої гроші на закупівлю матеріалів і на сам процес побудови будівлі. Пам'ятайте, що абсолютно точно скласти кошторис практично неможливо. Досить часто непотрібні витрати з'являються через відсутність даних про особливості проекту і архітектури.
2
Складіть план будівлі. Не варто економити на досвідчених архітекторів. Саме від їх грамотних розрахунків залежить, як довго простоїть ваше будівлю. Будівництво клубу вимагає досить багато часу і солідних вкладень. І щоб не втратити ці самі гроші і час, треба добре спланувати те, що ви робите, і що з цього ви хочете отримати.
3
Отримайте дозвіл на будівництво клубу . Для цього зверніться до комітету з архітектури та містобудування адміністрації муніципального освіти вашого міста. Дозвіл на будівництво потрібно отримати обов'язково.
4
Закладіть фундамент і почніть будівництво будівлі. Терміни і вартість споруди клубу може істотно відрізнятися від початкових розрахунків.
5
Презентуйте відкриття клубу . Репутацію потрібно завойовувати з першого дня відкриття. Організуйте масову рекламу свого клубу : по телевізору, в газетах, в інтернеті. Організуйте якісну розважальну програму і чекайте масу відвідувачів.