Як зробити гірлянду новорічну.

Новий рік - свято, яке у всіх асоціюється з казкою та чарами, і тому і діти, і дорослі з задоволенням прикрашають будинок до новорічних свят. Практично у кожного в будинку знайдеться святкове новорічна гірлянда, але якщо у вас такий гірлянди ні, ви можете виготовити її самостійно. Саморобна святкова гірлянда буде радувати вашу родину довгий час, а також ви отримаєте чимало задоволення, присвятивши вечір спільному сімейному творчості з її створення.
Інструкція
1
Зробити оригінальну і красиву гірлянду ви можете з жерстяних банок, цукеркових фантиків, кольоровий і пакувального паперу, тканини, намистин, повітряних кульок, квітів, і багатьох інших декоративних матеріалів.
2
Підключіть свою фантазію - здійсніть саму незвичайну ідею, яка тільки може прийти до вас в голову.Проще всього виготовити гірлянду з картону й кольорового паперу. Ці матеріали доступні, їх легко різати і клеїти, і ви зможете зробити таку гірлянду разом з дітьми.
3
Наріжте кольоровий папір смужками шириною по 1,5 см і склейте першу смужку в кільце клеєм ПВА. Потім просмикніть в кільце другу смужку і замкніть її в кільце за допомогою клею. Подібним чином продовжуйте збирати ланцюжок з паперових кілець, поки гірлянда не досягне потрібної довжини.
4
Вдалим варіантом для новорічного прикраси будинку також буде гірлянда з прапорців. Наріжте різнокольорових яскравих прапорців з паперу різних кольорів, як кольоровий, так і пакувальної. Використовуйте будь-які матеріали для прапорців - прозору плівку, шпалери, та багато іншого. Вирізуйте прапорці у вигляді трикутників і прямокутників різного розміру. Підстави прапорців загніть навколо товстого шнурка і приклейте клеєм ПВА, а потім повісьте гірлянду на шнурку на стіну.
5
Паперові гірлянди красиві, але недовговічні. Ви можете збільшити термін життя гірлянди, якщо зробите її з тканини - підійде будь-яка кольорова тканина, від ситцю і шовку до фетру та драпу. Проклеюють двосторонні деталі з тканини флізеліном, щоб деталі гірлянди були міцними і щільними. З тканини можна вирізати квіти, сердечка, зірки, і багато іншого. Готову гірлянду зберіть на нитку.
6
Зі штучних квітів також виходять красиві і повітряні святкові гірлянди, а перемежовуючи квіти, намистини і повітряні кульки, ви зможете створити унікальну прикрасу для свого будинку в новорічні свята.
7
Готову світлодіодну гірлянду , яка включається в розетку, також можна прикрасити. Приклейте до лампочок пухнасті різнобарвні пір'я і оберніть лампи напівпрозорої тканиною.