Як збільшити силу думки. сила думки Як її розвинути.

Нерідко відбуваються такі ситуації, в яких від нас потрібна максимальна концентрація думки . Буває й так, що перед нами постає проблема настільки складна, що простим перебором варіантів її не вирішити. Необхідно тренувати силу думки для того, щоб бути в змозі справлятися з будь-який, навіть найскладнішої завданням.
Інструкція
1
Насамперед, сформулюйте свою проблему тут і зараз. Формулюйте її у вигляді питання, причому питання відкритого. Постарайтеся зробити його якомога більш коротким, але ємним, без слів обмеження. Запишіть його на аркуші паперу.
2
Сформулюйте мету, якої ви хочете досягти. Не захоплюйтеся описом, постарайтеся так само, як ви сформували проблему, коротко сформувати і бажаний результат. Запишіть його на папері.
3
Сконцентруйтеся на цих двох записах. Уявіть відстань між ними у вигляді ступенів, які потрібно позначити. Для цього необхідно вивести ті кроки, які гарантовано вас приведуть від проблеми до вирішення. Запис на папері робиться для того, щоб ви більш чітко сформували як проблему, так і бажаний вихід з неї.
4
Чому так важливо стисло формулювати проблему і мета? Справа в тому, що при ускладненні конструкції цілі і проблеми ваш розум буде відволікатися на громіздкість визначень, при простоті сприйняття мети, яка укладається в суцільний образ, всі сили думки будуть зосереджені на вирішенні проблеми.
5
Регулярно тренуйтеся для того, щоб ви могли формувати проблему, мету і знаходити шляхи вирішення без допомоги паперу і ручки.