Як поліпшити швидкодію комп'ютера. швидкодія комп'ютера поліпшити.

Багато користувачів, особливо початківці, частенько скаржаться на повільну роботу свого комп'ютера . І багато з них не знають, що самі винні у своїх проблемах з комп'ютером. Легше сказати, що комп'ютер застарів, або що цей комп'ютер слабенький для нової операційної системи. Рішенням даної проблеми є правильна настройка комп'ютера .
Інструкція
1
Позбавтеся від непотрібних папок, ярликів, картинок і т.д. на робочому столі комп'ютера . Всі ці картинки, ярлики займають певну кількість пам'яті вашого комп'ютера . Особливо багато місця з усього цього займає фон робочого столу.
2
Якщо ви зменшите передачу кольору, то помітно знизите навантаження на графічну підсистему свого комп'ютера . Налаштовується передача кольору у властивостях екрану. В контекстному меню виберіть «Середній» рівень на вкладці «Якість передачі кольору».
3
Багато користувачів при покупці залишають настройки користувальницького інтерфейсу за замовчуванням. Тобто, так як їх налаштували в магазині. А в магазині ніхто не буде возитися з оптимальними настройками. Зайдіть в «Властивості системи» - вкладка «Додатково». Знайдіть розділ «Швидкодія». В даному розділі встановіть настройки, так як вам буде зручно.
4
При завантаженні операційної системи дуже впливають вказують на програми. Якісь із них, а які тільки заважають загальній роботі. Для цього зайдіть в меню Пуск, далі - Всі програми - Автозавантаження. Видаліть всі непотрібні ярлики.
5
Також багато ресурсів споживають служби, які завантажуються при кожному завантаженні операційної системи. За замовчуванням багато служб є просто зайвими. А деякі навіть і шкідливими для багатьох звичайних користувачів. Наприклад, служба шифрування. Багато людей втратило свої дані при використанні цієї служби, випадково зашифрувавши свої дані, а потім переустановити систему.
6
В налаштуваннях BIOS можна відключити початкову завантаження з дисковода або приводу. Тоді завантаження комп'ютера кілька прискориться. В деяких випадках це буде помітно без секундоміра.
7
Очистіть свій жорсткий диск, який є системним. Особливо видаліть всі файли з розширенням tmp. Це тимчасові файли Windows, які з часом забивають систему все більше і більше.