Як зробити квіти з пластикових пляшок.

Навколишній простір дає великий простір для творчості. Ви можете виготовляти незвичайні поробки з самих різних матеріалів. Наприклад, з пластикових пляшок можна робити яскраві і міцні квіти , які можна використовувати в подальшому для прикраси будинку і саду.
Вам знадобиться
  • Для створення такої квітки вам будуть потрібні тільки п'ятилітрові пластикові бутлі, ножиці і запальничка.
Інструкція
1
У круглого пластикового бідона відріжте дно на висоті 2-3 см від нижнього краю. Ви побачите, що на дні пляшки від центральної точки до країв розходяться лінії-поглиблення - акуратно проріжте ці лінії, не доходячи до центру. Ви зробили заготовку для пелюсток майбутньої квітки. Загалом має вийти десять секторів.
2
Кожен із майбутніх пелюсток додатково надріжте скраю, вирізавши від кожної пелюстки по дві вузьких смужки, які стануть тичинками квітки. Сам пелюстка залиште на своєму місці, а тичинки підніміть вгору. Після того, як всі пелюстки будуть надрізані, і у вас в центрі заготовки утворюється цілий пучок вузьких смужок із пластику, загніть ці смужки всередину.
3
За допомогою гострих ножиць обробіть краю пелюсток - зріжте гострі кути, надайте пелюсткам округлу і витончену форму. Тепер візьміть кольорові акрилові фарби по склу та кераміці і розфарбуйте квітка пензликом, вибравши різні відтінки для пелюсток і тичинок.
4
Нагрейте тичинки над полум'ям запальнички або свічки, щоб пластик трохи розплавився і загнувся. Також ви можете нагріти краю пелюсток, щоб вони придбали характерний вигин.
5
Форму пелюсток ви можете варіювати за власним бажанням - вона може бути як округлою, так і загостреною. Експериментуйте з формою квітки, довжиною тичинок і кольором їх забарвлення - зробивши кілька квіток, ви зможете незвично прикрасити будинок.