Як провести вихідні.

Як провести вихідні повноцінно? Самі ідеальні вихідні - це коли людина не працює.

Як правило, коли люди починають працювати, їх вихідні виглядають таким чином: їм хочеться багато зробити і встигнути, однак, робиться що-небудь мало або взагалі нічого. У багатьох є свої улюблені розваги, але думка про те, що треба щось зробити заважає зайнятися улюбленим делом.Поетому, перше з чого потрібно почати, взяти за правило - у вихідні слід відпочивати. Потрібно точно визначити, які саме дні ви відводите на відпочинок, і не дозволяти виконувати все, що хоч якось відноситься до роботи. Якщо зібралися почитати книгу, тоді варто взяти тільки цікаву і цікаву. Іноді хочеться доробити роботу в домашніх умовах, щоб встигнути зробити все. Ні за яких обставин не дозволяйте цього собі - з причини малої ефективності. Коли ви розумієте, що завтра буде вихідний день, і вам не потрібно буде нічого робити, минулий день дасть великі результати, ніж плановані часткові вихідні. Якщо ви вирішили працювати - тоді працюйте, якщо запланували відпочинок - треба відпочивати! Наприклад, суботній день можна присвятити вирішенню особистих питань: поїздка в магазин за продуктами, прибирання будинку, ремонт і т.д. Однак, іноді доводиться відпочивати і в суботу - коли заїжджають гості або близькі родичі. Тоді в суботу можна відпочити по максимуму, а в воскресіння трохи поработать.Как ви хочете провести вихідні дні? Варто подумати, чого вам не вистачало на попередніх вихідних або, що було зайвим. Створіть для себе ідеальний відпочинок, внесіть в нього все те, чим би хотілося займатися - прогулянки з друзями і дітьми, похід в кінотеатр і театр, проведення часу за улюбленою грою - все, що ви так любите і те, чого вам завжди не вистачало. Розпланувавши вашу навантаження і вихідні дні, ви отримаєте більше вільного часу. Так ви повністю поринете в сам процес відпочинку, визначившись, чим і коли будете заніматься.Предлагаем Вам декілька варіантів для гарного відпочинку після трудового тижня:

  • Дивіться цілий день фільми, лежачи на дивані. Це не можна назвати лінню, Ви дійсно відпочинете, так що наступного дня Вам не захочеться і присісти зайвий раз.
  • З друзями можна відвідати боулінг або гірськолижний спуск (snej.com), активно проведете час, і думки про роботу Вас не турбуватимуть.
  • Музей або виставка - прекрасна можливість відпочити душею, стикнутися з частинкою мистецтва і збагатити свої знання.
  • Найголовніше у вихідні виспатися, дозвольте собі поспати хоч до обіду, а потім займіться тим, чим не займалися вже довгий час, або чим любили займатися в дитинстві, може це ковзани? Що ж відмінно, вперед на каток і кличте з собою побільше друзів.
  • Увечері можна піти в кіно або бар, трохи розслабитися за душевним розмовою з друзями.

Ці поради особливо корисні для тих, хто більше часу проводить за роботою і практично не відпочиває. Найчастіше буває так, що роботи так багато, що зовсім немає часу на досягнення життєвих цілей. А щаслива і збалансоване життя припускає наявність і розваг, і роботи, і повноцінного відпочинку, і постійного спілкування з друзями та родиною, і особистого розвитку, і здоров'я. Якщо не розумієте, чому у вас немає вільного часу - навчіться його правильно планувати.

Найкраще знають, як провести деякий час без грошей звичайно студенти. А так як багато хто з нас студентами були, а деяким не завадить до цього часу підготуватися - спробуємо провести вихідні без грошей цікаво і захоплююче.
Вам знадобиться
  • Ігри "Твістер", "Монополія", лоток яєць, фотоапарат, друзі
Інструкція
1
Ранок суботи присвятіть міцному здоровому сну - після робочого тижня непогано було б як слід виспатися. Тим більше, чим довше проспиш, тим довше не будеш дбати про їжу. Грошей адже у вас немає, а в холодильнику тільки десяток курячих яєць. Поснідавши яєчнею, проведіть трохи часу за прибиранням. Подивіться старі фотографії в альбомах, виберіть ті, які викликають найприємніші емоції і розставте на видних місцях.
2
На вечір запросіть друзів у гості. Тему вечора оголосіть як "Відпочиваючи, грай", заздалегідь попередивши друзів про вміст холодильника і гаманця. Так вам не доведеться турбуватися про власне шлунку й схоронності курячих яєць. Заздалегідь попитайте у друзів наявність ігор "Монополія" і "Твістер".
3
Вечір проведіть з друзями за іграми. Якщо "Монополії" і "Твистера" ні у кого з друзів не знайшлося, не турбуйтеся. Є не менш прекрасні ігри "Мафія" і "Крокодил", популярні останнім часом. Треба віддати їм належне, вони не тільки популярні, але і дуже цікаві і развлекающие. Ви самі не помітите, як ось уже й суботу підійшла до кінця, а ви ситі й веселі.
4
Прокиньтеся в неділю, коли ранкових пісень птахів вже не чути, але сонце ще в зеніті. Візьміть в руки фотоапарат і одного або кілька хороших друзів або подруг і рушайте на фотосесію. Не забуваємо, що грошей у нас немає, тому йти далеко від будинку не рекомендується - назад повертатися теж пішки. Вивчіть рідні околиці. Ви самі здивуєтеся, як багато цікавого ви не помічали поруч зі своїм будинком. І фотографії залишаться на згадку про те місце, де ви зараз живете.
5
Зайдіть в гості до одного з друзів, може бути, вас нагодують смачною вечерею. Ну а якщо ні - пам'ятайте, в холодильнику вас чекають яйця, з яких вийде чудова яєчня. Звичайно, ці вихідні не стануть святом вашого шлунка. Але зате ви або згадайте студентські часи, або підготуєтеся до них ґрунтовно. І перестанете боятися подібних вихідних - їх теж можна провести весело і з користю.
Корисна порада
Підготуйтеся до своїх безгрошовим вихідним заздалегідь. Розпитайте у друзів настільні та інші ігри, такі як "Монополія" або "Твістер".