Як скласти графік дня.

Для того щоб максимально ефективно реалізовувати задумані плани і проекти, необхідно точно знати, чого ви хочете, і діяти системно. Часто наш день просто перевантажений дрібницями, які вклинюються в наше життя, і ми не маємо ніякої можливості займатися своїми справами, тому як вже не в змозі розділити свої цілі і чужі бажання.
Інструкція
1
В першу чергу, вам необхідно знати, що в межах одного дня знаходяться лише ті цілі, які передбачаються за планом реалізації саме на цей день. Дні складаються в тижні, а тижні - в місяці, місяці ж складаються в роки.
2
Сформуйте свої глобальні цілі і запишіть їх. Складіть короткий план їх досягнення, що з кількох етапів. Етапи відокремте один від одного в хронологічному порядку, розділивши їх за місяцями.
3
Виходить так, що кожен місяць ви виконуєте певну частину плану по досягненню мети. Отже, щотижня ви повинні гранично чітко спланувати, які завдання перед вами стоятимуть в кожен день тижня. Коротко розпишіть кожен день, виходячи з цих завдань.
4
Кожен день повинен бути присвячений вирішенню завдання якої частини її. Саме це завдання має стояти в пріоритеті перед усіма іншими, саме вона є важливою справою, яка не повинно відкладатися у зв'язку з терміновими.
5
Термінові справи будуть постійно намагатися вклинитися в ваш розпорядок дня , але ви повинні або відмовлятися від них, або переносити їх рішення на час, наступне після вирішення основного завдання.
6
Графік дня може бути складений в будь-якій формі, найголовніше - щоб ваші завдання були виконані в першу чергу, і потім вже наступав черга інших справ, які також потребують вирішення.
В сучасний час часто доводиться брати позики. Поняття «позику під відсотки» передбачає певні умови повернення грошей і відсотків за користування цими грошима. Всі ці умови обумовлюються в договорі позики (кредитному договорі). Даний договір зазвичай супроводжується графіком погашення заборгованості , складеному відповідно до умов, прописаними в договорі позики (кредитному договорі). Якщо з якоїсь причини такого графіка немає, або позика грошей здійснюється між фізичними особами, то графік погашення заборгованості можна скласти самостійно.
Вам знадобиться
  • - кредитний договір (договір позики);
  • - аркуш паперу;
  • - ручка;
  • - калькулятор;
  • - календар.
Інструкція
1
Якщо за умовами позики грошові позикові кошти повинні виплачуватися рівними частинами щомісяця одночасно з процентами за користування грошима, то графік погашення заборгованості складається таким образом.Сделаете таблицю з шапкою з наступних стовпців : 1) номер по порядку2) сума позики - залишок по основному долгу3) кількість днів у поточному месяце4) сума погашення основної частини долга5) сума відсотків за поточний період6) сума щомісячного платежу (стовпець 4 плюс стовпець 5) .Кількість рядків у цій таблиці робіть відповідно до терміну позики (кількістю місяців).
2
Суму позики розділіть на кількість місяців, складових термін позики. Отримана сума буде щомісячним платежем по основному боргу. Цю суму вписуйте в стовпець 4 вашої таблиці в кожну строку.В стовпці 2 (сума позики - залишок по основному боргу) в кожну наступну рядок таблиці вписуйте суму, рівну сумі попереднього рядка даного шпальти мінус сума щомісячного платежу по основному боргу.
3
Відсоткова ставка, як правило, є ставкою у річних. Таким чином, при розрахунку суми відсотків за поточний період (місяць) беріть суму основного боргу, множте на процентну ставку в частках (наприклад, ставка становить 20% річних, значить для розрахунків берете 0,20). Отримане число ділите на кількість днів у поточному році (365 або 366 днів). Далі множте на кількість днів у поточному (звітному) місяці. Підсумкова сума становитиме відсоток за користування позиковими грошима за поточний місяць. При розрахунку відсотка за наступні місяці від суми основного боргу віднімайте суми сплати частини основного боргу. Відсоток вираховуйте вже з суми залишку основного боргу. Таким чином вирахувати суми відсотка за кожен місяць до кінця терміну позики.
4
Для розрахунку щомісячного платежу складайте суму погашення по основному боргу і суму відсотків за поточний місяць. Аналогічно розрахуйте суми щомісячного платежу по кожному рядку таблиці (за кожен місяць) .Заполненная таблиця і буде графикомпогашениязадолженности.