Як повернути номера.

Повернути втрачені або вкрадені номера на машину не можна. Єдиний законний спосіб отримати нові - пройти процедуру реєстрації автомобіля заново. По її завершенні ви отримаєте нові номера , з якими ваше авто може абсолютно легально переміщатися по дорогах.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - техпаспорт на машину і його копія;
  • - свідоцтво про реєстрацію автомобіля;
  • - поліс ОСАГО;
  • - довіреність з правом вчинення реєстраційних дій, якщо власник машини не ви.
Інструкція
1
Напишіть заяву про втрату державного реєстраційного номера при нез'ясованих обставинах в МРЕВ ГИБДД, в якому ваша машина стоїть на обліку. Можна, звичайно, звернутися до найближчого відділення міліції із заявою про пропажу. В цьому випадку ви зможете отримати нові номера , поки не закриють дело.Но це залишається єдиним способом уникнути проблем на випадок, якщо немає можливості оперативно звернутися в ГИБДД за місцем реєстрації, а номера можуть потрапити в руки кримінальників для скоєння угону чи іншого преступленія.После вашого звернення номера внесуть в базу як втрачені, і звинуватити вас в разі чого буде не в чому.
2
Процедура реєстрації в іншому така ж, як і при постановці машини на облік після придбання: пред'явлення машини до огляду, оплата всіх належних держмита, подача комплекту необхідних документів.
3
При благополучному завершенні всіх формальностей вам в той же день видадуть нові номера і внесуть необхідні зміни до реєстраційного свідоцтва на машину і її техпаспорт.Не забудьте також внести зміни в поліс ОСАГО, довіреність, якщо машина числиться не у вашій власності, пропуск на стоянку або в гараж (при його наявності).