Як зробити самому намисто з бісеру.

В даний час бісероплетіння набуває все більшої популярності. Рукодільниці раді запропонувати жінкам унікальні і цікаві по своєму виконанню вироби. Сьогодні особливо затребувані на ринку намиста ручної роботи з бісеру. Їх створення вимагає від рукодільниці великої уваги і прагнення створити прекрасне і бездоганне виріб.
Вам знадобиться
  • Намистини
  • Нитка
  • Ножиці
  • Замочок
Інструкція
1
Виберіть з усього розмаїття необхідний матеріал для створення прикраси. Для створення бус з бісеру будуть потрібні намистини самих різних розмірів, кольорів і матеріалів. Можна почати робити намиста з пластмасових намистин, які не надто дорогі, але досить яскраві і різноколірні. Згодом, коли досвід створення бус буде вже придбаний, можна створювати вироби зі стеклярусу, напівдорогоцінного каміння та бісеру ручної роботи.
2
Придбайте нитка-основу для прикраси. Для створення бус потрібно нитку або волосінь. Можна використовувати капрон або лавсан, які відрізняються гнучкістю і міцністю. Застосовують рукодільниці для виготовлення бус і металеву дріт. Вона відмінно тримає форму і її можна використовувати для створення кольє.
3
Підготуйте супутні матеріали. В бисероплетении важливо мати під рукою лоток або дошку для бісеру і ножиці або плоскогубці для перерізання нитки. Досвідчені майстрині також рекомендують скористатися кількома дрібними баночками і шорсткою серветкою для зручності роботи.
4
Придбайте замок для бус. Це можуть бути і замки-магнітики, і гвинтові замки, і замки - карабіни. Вибір замків для бус сьогодні не обмежується металевою продукцією - можна вибрати замки з благородних металів, пластмаси і навіть дерева.
5
Приступайте до створення бус. Коли всі інструменти підготовлені, можна перейти до нанизування бісеру на нитку. Для цього нитку складається навпіл і нанизується перша центральна намистина. Далі можна створювати малюнок з різнокольорових бісерин, які будуть нанизуватися в однаковій послідовності з двох кінців нитки.
6
Прикріпіть застібку до намист. Якщо намиста будуть одягатися через голову, нитки зав'язуються тугим вузлом, їх кінці обрізаються. Якщо ж намиста увазі наявність застібки, то одна її частина кріпиться на кінці лівої нитки, а інша - на кінці правої. Вільні кінчики нитки відрізаються так, щоб самій нитки на готовому виробі не було видно.