Як зробити самому аромалампу.

Аромолампа, виготовлена з хорошим настроєм і любов'ю, подарує кілька незабутніх годин насолоди в атмосфері комфорту і чарівних ароматів пахощів. Для цього не обов'язково купувати її в магазині, адже можна дуже легко виготовити таку лампу самостійно.
Вам знадобиться
  • Свічка, опора для свічки, ароматичне масло
Інструкція
1
Використовуйте як чаші-основи будь-яку керамічну, порцелянову або скляну опору для свічки: глибоку піалу, плоске блюдце або келих. Все залежить тільки від вашої фантазії. Щоб не виникло перегрівання суміші, чашу-опору слід видалити від чаші для масла на 10 см. Інакше температури нагрівання не вистачить для випаровування масла, яке за собою залишає приємний аромат. Оптимальною температурою можна вважати 50-60 градусів.
2
Опирайтесь у виборі чаші для масла на передбачуваний термін використання аромалампи. Для короткого сеансу підійде і чаша об'ємом 50 мл. Перевагу краще віддати ємності з кераміки, скла або фарфору. Пам'ятайте, що горіння свічки не може обійтися без кисню. Тому конструкція, яка передбачає розміщення герметичного підсвічника під чашею для масла, неефективна. Кращим варіантом буде чаша-опора з отворами або закріплення елементів аромалампи на каркасі, при якому дно верхньої чаші не стосуватиметься країв нижньої.
3
Зробіть каркас. Він служитиме розмежувачем між чашею-опорою і підігрівається чашею. Його виготовте з будь-якого жаростійкого матеріалу, який при нагріванні зберігає свою форму. Подбайте про догляд за аромалампою, щоб було зручно і легко піддавати її гігієнічної обробці. Для цього закріпіть верхню чашу так, щоб вона легко знімалася. Прикрасьте аромалампу декоративними елементами.