Як зробити сережки з бісеру. Сережки з бісеру схеми.

Сьогодні багато жінок із задоволенням створюють собі прикраси з підручних матеріалів. Особливо популярні останнім часом вироби з бісеру, в тому числі і сережки. Зроблені своїми руками з бісеру, вони завжди виглядають оригінально і бездоганно.
Вам знадобиться
  • - Бісер і намистини;
  • - Замочки для сережок;
  • - Нитка-основа;
  • - Ножиці;
  • - Схема вироби.
Інструкція
1
Підберіть бісер різних розмірів і колірної гами. Різноманітна форма бісеру дозволить створити об'ємні сережки, які відрізнятимуться цікавою фактурою і виконанням.
2
Підготуйте нитка-основу для сережок. Придбати волосінь або спеціальну нитку для бісероплетіння потрібно заздалегідь. Основа повинна бути гнучкою і міцною одночасно. Крім того, попередньо варто підготувати і застібки для сережок. Їх можна купити в магазині фурнітури або взяти від сережок, які вже «віджили» своє.
3
Виберіть схему для майбутнього виробу. Це можуть бути як схеми, викачані з інтернету або взяті з друкованої продукції, так і схеми, які рукодільниця придумала сама. Варіантів сережок з бісеру безліч, і будь-яка рукодільниця зможе підібрати для себе ідеальний варіант вироби. Будь-яка схема, як правило, містить так звані «стрілочки», які і вказують напрямок волосіні, а також її просмикування крізь бісер. Тому не потрібно боятися експериментувати. Підібравши цікаву схему, потрібно прочитати коментарі до неї і приступати до роботи, згідно описаної вище послідовності.
4
Створіть основну частину сережок. Основні питання багатьох рукодільниць виникають з приводу плетіння основи - «кулончик» або «підвіски». Основу необхідно виготовити відповідно до обраної схеми. Після того як малюнок готовий, його необхідно закріпити просмикування обох кінців нитки в одну намистину. Краще закріплювати нитку тугіше, щоб Сергійко не розпалися і не втратили форму, а бісер НЕ обвис на основі.
5
Прикріпіть малюнок до замку сережок. Завершальним етапом стає створення петлі, в яку необхідно протягнути кріплення від сережки. Вузол також затягується якомога тугіше. Вільні кінці волосіні обрізаються так, щоб волосінь не була видна.