Як розмовляти з начальством.

Спілкування з начальством , безпосереднім і більш високим - невід'ємна складова будь-якого виробничого процесу. Оптимальним варіантом ділового спілкування можна назвати одно шанобливе і ввічливе поводження з усіма колегами незалежно від посади. Таких людей найчастіше поважають все, включаючи начальників.
Інструкція
1
Перше, про що варто ніколи не забувати - на роботі переважна більшість розмов має вестися про справу. Це не скасовує необхідності іноді розрядити обстановку, ініціатором чого можете бути і ви. Але почуття міри ще ні для кого не було зайвим. А краще, коли така ініціатива виходить все ж від начальника.
2
Намагайтеся звертатися до керівництва переважно з ділових питань і будьте короткі. Позначайте проблему, її причини, пропонуйте шляхи вирішення. Якщо ж вас про щось запитує керівник, будьте готові відповідати по суті, роблячи акценти на найважливішому.
3
Якщо ж вас викликають на килим і ви дійсно винні, слід визнати свою провину, дати зрозуміти, що не мали намірів нашкодити і запропонувати варіант виправлення ситуації.
4
Ввічливість і ази ділового етикету не зашкодять в спілкуванні з ким завгодно. На роботі ж не слід опускатися до трамвайного хамства, навіть якщо хамлять вам. Поставити на місце самодура, в тому числі і начальника, можна і залишаючись в рамках пристойності.
5
Але це не означає, що потрібно покірливо зносити образи і приниження. Якщо начальник поводиться по відношенню до вас неприпустимим чином, немає ніяких перешкод до того, щоб вказати йому на ето.Нічего гірше звільнення з вами не трапиться, а робота під керівництвом неадекватної людини - невелика втрата. Більш само ймовірний результат, що начальник надалі поводитиметься з вами більш шанобливо, а відіграватися на кому-небудь іншому.
6
Нерідко виникає питання, як звертатися до керівництва - на "ви" чи на "ти". Якщо немає жорсткої корпоративної установки (зазвичай, якщо є, наказує всім на "ви" і по імені та по батькові), виходите з того, який варіант воліє сам бос. Випадки, коли начальник і підлеглий взаємно на "ти" не так вже й рідкісні, але краще, коли ініціатива переходу до цього йде зверху.