Як назвати святкове агентство. назва для святкового агенства.

Якщо ви хочете відкрити святкове агентство , в першу чергу, потрібно придумати йому ім'я. Як корабель назвеш - так він і попливе. У цій статті ви знайдете основні правила, як назвати святкове агентство «ідеальним ім'ям».
Інструкція
1
«Ідеальне ім'я» повинно володіти певними якостями. Це слова, які запозичення з будь-якої мови. Це повинні бути також і описові назви, які викликають асоціації. Можуть бути просто довільні слова, імпортовані, а, можливо, назви, які позначають особу або місцевість.
2
Наступний варіант - штучно створені слова за допомогою комбінування, метаморфози або абстракції.
3
Будь-які абревіатури (особливо якщо агентство носить спочатку довге ім'я), скорочення або акроніми.
4
Ім'я повинно бути придумано в свій час. Це значить, що воно унікальне, і його можна зареєструвати в ФИПС (Федеральному інституті промислової власності Роспатенту). Також це необхідно для захисту своїх прав від недобросовісних конкурентів.
5
Добре, коли ім'я агентства дозволяє створити підтримуючий ім'я логічний ряд. В даному випадку найкращий приклад - це Apple з його символом у вигляді надкушеного яблука. Адже для англосаксонської культури цей логотип означає «плід пізнання».
6
Коли створюється ім'я, то плани міжнародного масштабу не завжди враховуються. І коли фірма виходить на даний рівень, то необдумане ім'я завдає шкоди компанії. Ось чому перед тим як назвати святкове агентство , необхідно врахувати міжнаціональне використання.
7
Ім'я повинно нести позитивну емоційне навантаження і формувати сприятливе ставлення.
8
Гарне ім'я швидко дозволяє підібрати доменне ім'я і надалі просувати його в інтернеті.