Як скласти бухгалтерську звітність.

Бухгалтерська звітність вважається невід'ємною частиною будь-якого аналізу діяльності підприємства. Ця звітність дозволяє формувати висновки про ефективність роботи окремих підрозділів організації та про її діяльність в цілому. Для того щоб скласти бухгалтерську звітність , необхідно дотримуватися певної послідовності.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Встановлена програма 1С
  • Документи, що підтверджують проведені господарські операції за минулий період
Інструкція
1
Враховуйте всі господарські операціі.В протягом усього звітного періоду бухгалтер відображає в спеціальних документах або в системі 1С всі господарські операції, які здійснюються на підприємстві. Для складання бухгалтерської звітності важливо систематизувати отримані дані, тому вся інформація повинна бути підготовлена заздалегідь і знаходитися «перед очима» бухгалтера.
2
Проведіть інвентарізацію.К формуванню бухгалтерської звітності варто підготувати і документ, який свідчить про проведення інвентаризації ТМЦ, грошових коштів і розрахунків.
3
Відбивайте фактичну вартість матеріалів і товаров.На підставі Указу МинФина від 25 березня 2011 бухгалтерська звітність повинна відображати реальну вартість основних фондів, нематеріальних активів, оцінку обладнання, фактичні витрати, кількість матеріальних цінностей і їх вартість, вартість готової продукції, дебіторську заборгованість. Кожен з перерахованих вище параметрів повинен відбиватися окремим рядком і виражатися в грошовому або кількісному еквіваленті.
4
Підготуйте звітність .БУХГАЛТЕРСЬКИЙ звітність - це інформація, відкрита для всіх зацікавлених осіб (інвесторів, постачальників, покупців, кредиторів, податкової інспекції, співробітників цього підприємства і акціонерів ) .Бухгалтерія передає готову звітність засновникам або керівнику підприємства, а також направляє один примірник в податкову інспекцію і в регіональне відділення Росстат. Якщо бухгалтер не впевнений у правильності складання звітності, він може доручити перевірку документа незалежним аудиторським компаніям.На підставі своєчасно складеної звітності можна судити про ефективність функціонування підприємства. Тому бухгалтерська звітність повинна складатися в строк і повинна бути доступна кожному, хто цікавиться діяльністю даного підприємства.