Як подивитися баланс в інтернеті. подивитися баланс віза альфа банку.

Якщо до вашого розрахунковому рахунку, мапі чи іншому банківському продукту підключений інтернет-банкінг, ви можете дізнатися свій баланс з точки світу, був би там комп'ютер з доступом в глобальну мережу. Від вас вимагається лише відкрити веб-сторінку цього сервісу і авторизуватися.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - ключі для входу в інтернет-банкінг;
  • - мобільний телефон (не завжди).
Інструкція
1
Нерідко для авторизації в системі досить логіна і пароля, найчастіше вводиться за допомогою віртуальної клавіатури, яка відкривається при кліці на відповідне поле.Но може знадобитися і додатковий ідентифікатор: змінний код зі скретч-карти чи іншого носія, наприклад, завчасно роздрукованого в банкоматі чека з одноразовими паролями, разовий пароль, надсилається по смс на прив'язаний до рахунку номер телефону та ін. Все залежить від стандартів безпеки конкретного кредитного установи.
2
Після успішної авторизації в системі порядок ваших подальших дій залежить від конкретного банку. Нерідко на першій же сторінці ви можете бачити доступний залишок за всіма своїми счетам.В іншому випадку потрібно перейти на вкладку з інформацією про ваші рахунках, картах та інших банківських продуктах (кредитах, депозитах і т. П.). На цій сторінці також можуть бути видні тільки номери рахунків, а для отримання інформації про конкретний продукт потрібно буде клікнути на його назву, номер або посилання поруч.
3
Після отримання інформації про стан цікавить вас рахунку ви можете продовжити роботу в системі (наприклад, зробити переклад між своїми рахунками, іншому клієнту або в інший банк, оплатити послуги і т. П.) Або вийти з неї.
Корисна порада
Перевірка рахунку через інтернет-банкінг, як правило, безкоштовна, в той час як при отриманні інформації про баланс по картці через сторонній банкомат може стягуватися комісія.