Як регулювати швидкість вентилятора.

З часом вентилятори всередині вашого системного блоку можуть почати зображати з себе трактор і напружувати ваші нерви своїм виттям. Необхідно їх прочистити і змастити, якщо ж цього робити не хочеться або дані процедури не допомагають - виходу два: або купувати новий вентилятор, або миритися зі старим і намагатися його приглушити програмними засобами.
Вам знадобиться
  • Програма SpeedFan
Інструкція
1
Завантажуємо і встановлюємо SpeedFanhttp://www.almico.com/sfdownload.php
2
Запускаємо програму від імені адміністратора.Дожідаемся аналізу системи.
3
Встановлюємо російська язик.Нажімаем в головному вікні програми на "Configure", вибираємо вкладку "Options", міняємо мову ("Language") на "Russian", натискаємо "Ok".
4
В «Конфігурації» вибираємо «Додатково», переглядаємо чіпи, знаходимо свою материнську плату або інший компонент. Шукаємо в рядках значення, які можна встановити в "Software contolled". Якщо таких значень немає - значить, ваша материнська плата не підтримується (рідкісний випадок, найчастіше не працює на ноутбуках).
5
Змінюємо значення на те саме "Software contolled" .Нажімаем "Ok", повертаємося в головне вікно.
6
Тепер можна регулювати швидкість обертання вентиляторів стрілками в нижній частині вікна (див. Малюнок, на зображенні випадок з непідтримуваної материнською платою).
7
Програма так само дозволяє визначати температуру різних частин комп'ютера і виводити її в графіки, плюс ще кілька приємних бонусів, які можна знайти у вкладках конфігурації та головного вікна.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=av79X8ZivlU
Зверніть увагу
Чи не знижуйте швидкість до мінімуму, компоненти вашого комп'ютера можуть перегрітися без достатнього охолодження.
Корисна порада
винесе іконку програми в видиму область трея - температура одного компонента завжди буде на виду.
Кожна людина щодня споживає питну воду. Від її якості залежить наше здоров'я і самопочуття. Для того щоб прямо в квартирі або офісі випити холодно і чистої води, необхідний кулер - багатофункціональний питної апарат. Купуючи кулер , важливо правильно його встановити і відрегулювати, від цього багато в чому буде залежати довговічність пристрою і бездоганність його роботи.
Інструкція
1
Підготуйте для установки кулер а рівну і міцну поверхню. Місце установки повинне бути сухим і захищеним від прямих сонячних променів. Для хорошої вентиляції відстань між стіною і апаратом повинно становити не менше 10-20 см. Не рекомендується розміщувати кулер поруч з дорогими меблями і технікою.
2
Якщо кулер тривалий час зберігався в холодному приміщенні або якщо він набувається в зимовий час, дайте йому постояти в розпакованому вигляді 2-3 години, перш ніж підключати до мережі.
3
Відрегулюйте довжину шнура апарату. Щоб уникнути замикання електропроводки, не робіть самі нарощування шнура або заміни штепсельної вилки. При установці пристрою зробіть його заземлення.
4
Перед включенням кулер а в мережу заповніть його водою, при цьому контроль за кількістю води повинен бути постійним. Відрегулюйте струмінь води, переконайтеся, чи біжить гаряча вода оддихаючи.
5
Якщо після включення нового апарату нагрів не працює, ймовірно, не була видалена повітряна пробка. Тому для початку необхідно поставити бутель на кулер , почекати, поки не заповняться резервуари і повітряні бульбашки всередині бутлі перестануть підніматися. Відкрийте обидва крана і злийте з кожного по одній склянці води для видалення повітряної пробки. Тільки тепер включите кулер в мережу, інакше нагрівальна система вийде з ладу.
6
При наявності течі кулер а замініть бутель. Найімовірніше, пробка на бутлі надіта нещільно, в бутель надходить повітря, а резервуари переповнюються.
7
Якщо вода в кулер е недостатньо холодна, зробіть її регулювання. Система регулювання холодної води знаходиться на задній стінці. Відрегулюйте кулер до потрібної температури.Еслі після включення нового компресорного кулер а вода не охолоджується, можливо, апарат доставляли не в вертикальному положенні. Дайте кулер у постояти вертикально і тільки після цього включіть.
8
Якщо в процесі експлуатації кулер а вода з кранів стала погано текти, зверніться для регулювання апарату в сервісний центр.