Як дізнатися Який потрібен драйвер для відеокарти. Як дізнатися Які драйвера потрібні на відеокарту.

Трапляється таке, що вам необхідно переустановити систему, а значить, що і драйверів на всі підключені пристрої доведеться встановлювати теж. В-принципі, в сучасних операційних системах включена підтримка більшості існуючих пристроїв. Але справа в тому, що всі ці попередньо встановлені драйвери не є найостаннішими і не мають оптимальні настройки. Усі досвідчені користувачі рекомендують завантажити і встановити найостанніші версії драйверів з сайту виробника. Особливо це актуально для відеокарти. Всі сучасні ігри відтворюються набагато вишуканішим з останніми можливостями драйверів.
Інструкція
1
Для того щоб перевстановити драйвери, вам необхідно знати, яка відеокарта встановлена на вашому комп'ютері. Для цього зробіть наступне: в меню «Пуск» виберіть пункт «Виконати» і введіть команду dxdiag.
2
У вікні перейдіть на вкладку «Дисплей». В даному вікні ви можете подивитися відомості про відеокарту, а саме її назву і виробника. Якщо у вас немає встановлених драйверів, то буде написано N/A або Н/Д, тоді вам потрібно буде шукати відомості в документації до комп'ютера.
3
На цій же вкладці у вас буде інформація про пристрої. Зазвичай нова версія випускається з періодичністю в півтора чи два місяці. Тому якщо вашому драйверу більше двох місяців, то вам необхідно його оновити.
Корисна порада
Драйвери можна скачати з сайту виробника відеокарти. Вони там викладено у вільному доступі для скачування. Як правило, для установки необхідно тільки запустити .exe файл, а все інше операційна система проробить сама. Якщо після установки нової версії драйверів в роботі відеокарти стали проявлятися якісь збої, то краще повернути стару версію драйверів. Для цього в операційній системі є служба «Відновлення системи».
Якщо вам необхідно оновити драйвера для відеокарти, або зрозуміти, чи має сенс купувати будь-яку нову гру з високими системними вимогами, ви повинні знати модель вашої відеокарти. Дізнатися її дуже просто.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - операційна система Windows
Інструкція
1
В меню «Пуск» виберіть пункт «Виконати ...», або натисніть сполучення клавіш Winkey + R.Откроется поле вводу команд. Введіть команду "dxdiag" і натисніть клавішу Enter. Якщо на цьому етапі система запитає, перевіряти чи драйвера на відповідність WHQL, натисніть кнопку «ні».
2
Відкриється вікно засобів діагностики DirectX з інформацією про систему та мультимедійних можливостях. Перейдіть у вкладку «Дисплей». В блоці «Пристрій» ви побачите опис вашої відеокарти: ім'я, виготовлювача, тип мікросхем і так далі. Цього буде достатньо для того, щоб описати модель вашої відеокарти. Наприклад, NVidia GeForce 8500GT з 512 мегабайтами пам'яті.
Корисна порада
Крім інформації про відеокарту, в цьому ж додатку можна отримати і інші корисні відомості. У вкладці «Система», наприклад, вказана версія Windows, модель і частота процесора, об'єм оперативної пам'яті і версія DirectX.