Як розганяти оперативку.

Часто виникають питання про те, як розігнати свій персональний комп'ютер, а саме оперативну пам'ять. Варто відзначити, що на даний момент існує безліч способів розгону оперативної пам'яті на комп'ютерах. Щоб здійснити даний процес, потрібно слідувати суворої інструкції.
Вам знадобиться
  • Інтернет, BIOS, ПК, Windows, ПО
Інструкція
1
Для початку вам потрібно вивчити інструкцію до наявної материнської платі. Знайти в тексті пункти меню про систему BIOS, яка відповідає за коефіцієнт множення і частоту FSB. Зустрічаються випадки, коли в BIOS немає нічого або є щось подібне, але не зовсім зрозуміло, тоді вам потрібно буде подивитися, які джампери маються на материнській платі. Функція тих чи інших джамперів можна також довідатися в інструкції до материнської плате.Однако бувають ситуації, коли не кожен виробник надає відповідну інструкцію.
2
Якщо інструкції немає на руках, то можете спробувати знайти яку-небудь інформацію на материнській платі (на платах часто підписаний список джамперів і значення їх положень) ну або просто знайти інструкцію в Інтернеті, на веб-сайті виробника.
3
Далі про налаштування. Всі налаштування і джампери можна змінювати, але природно в межах розумного. Наприклад, відразу сходу, різко, збільшувати частоту FSB або коефіцієнт множення рази 2 дуже не рекомендується. Всі операції потрібно робити з максимальною обережністю, частоту нарощувати краще плавно, по 10-15%. У тому випадку якщо Windows перестав завантажуватися, необхідно понизити розгін до вихідного або збільшити напругу на процесорі.
4
Після того як Windows вдало завантажився вам потрібно все гарненько протестувати. В BIOS відображається тільки реальне значення шин, а не помножене. Візьміть на замітку, що якщо ваша система і без розгонів працює з перебоями (зависають на порожньому місці, вилазять "сині екрани" і т. П.), То розганяти процесор категорично забороняється. Для початку необхідно перевірити гарненько свій комп'ютер на наявність помилок і виявити джерело всіх проблем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DmLX_3BXuns
Корисна порада
Не варто розганяти оперативну пам'ять на 80 відсотків і більше, так як основна робота програм не споживає навіть 40 відсотків.