Як зробити доменне ім'я.

На сьогоднішній день у багатьох користувачів інтернету виникають питання, які пов'язані з реєстрацією доменів. По суті, реально купити домен простій людині практично неможливо. Чому? Якщо ви не в змозі забезпечити для нього технічну підтримку, то не зможете керувати в повноцінному режимі всіма операціями.
Вам знадобиться
  • Браузер, ПК, інтернет, гроші, паспорт, дані про ІПН
Інструкція
1
До того, як купувати домен, необхідно вирішити питання з тим, де ж він буде розміщуватися. Для цього потрібна власна машина (з персональним каналом) і щоб на цій машині стояв DNS сервер (який і відповідатиме за технічну підтримку домену), а якщо ви просто реєструєте домен у комерційного провайдера - тоді немає ніяких турбот і проблем. Після того, як ви все приготували, можна починати реєстрацію - делегування.
2
В принципі, істотних відмінностей між приватною особою та організацією нету. Але все ж оформляти доменне ім'я на організацію престижніше і простіше. Для реєстрування домену на організацію буде потрібно знати всі банківські та податкові реквізити компанії (рахунок, ОКПО та інші Інни). Для реєстрації домену на приватна особа, тобто на себе улюбленого достатньо мати голову на плечах, необхідну грошову суму в кишені і працюючий name-сервер.
3
Після того, як всі компоненти і вся інформація зібрана воєдино, можна прослідувати на сервер RIPN'а (http://www.ripn.net/nic/dns/reg.html) і перейти до покрокового заповнення реєстраційної форми .
4
Реєстраційна форма грає величезну роль, так що ставитеся до цієї операції серьезно.На головній сторінці для реєстрації (http://www.ripn.net/nic/dns/reg.html) є 4 можливості заповнення форми на вибір - для організації (реєстрація з 5 кроків) або для приватної особи (реєстрація з 9 кроків). Абсолютно кожну реєстраційну форму можна оформляти як по звичайному http каналу, так і по зашифрованому https - http - secured. Всі дані повинні заповнюватися чітко за форматом і не бути вигаданими. Можна сказати, що реєстрація домену не така вже й важка операція, просто потрібно чітко дотримуватися всі пункти.