Як реєструвати в пошті.

В даний час часто доводиться використовувати електронну пошту для пересилки інформації. Однак не кожен користувач може зареєструвати пошту, так як практично нічого про неї не знає. Мейл, імейл, е-мейл, емайл, пошта, мило - всі ці перераховані слова означають одне - електронна пошта. Електронна пошта була придумана ще в далекому 1965 році, коли тільки почали з'являтися найперші комп'ютерні мережі, тоді можна було передавати повідомлення на віддалені відстані по засобом інтернету.
Вам знадобиться
  • Інтернет, браузер, комп'ютер
Інструкція
1
Щоб зареєструвати пошту, спочатку варто подумати про вибір сервісу. В даний час вибір поштових сервісів дуже великий, тобто зареєструвати свій поштовий ящик можна де завгодно. Ось перелік найбезпечніших і хороших сервісів: mail.ru, rambler.ru, yandex.ru, google.ru, qip.ru, aport.ru. Всі сервіси відрізняються один від одного рівнем надійності і якістю роботи. В основному використовують mail.ru або yandex.ru. Вони працюють вже давно. У них надійний рівень захисту ящиків, стоїть потужний спам фільтр, величезний обсяг місткості, є можливість передавати файли об'ємом до 10 Мб.
2
Далі потрібно зареєструвати поштову скриньку. Для того щоб зареєструватися на mail.ru потрібно натиснути на кнопку "Реєстрація в пошті " в лівій колонці сайту. Після вискочить анкета, в якій потрібно буде заповнити персональні дані. Всі ці дані заповнюються тільки вами, тобто ніякі інші особи не матимуть доступу до них.
3
Після заповнення всіх даних натисніть на кнопку - "Зареєструвати пошту", ви автоматично потрапите в свій зареєстрований ящик. В цілому можна сказати, що реєстрація є досить легкою процедурою.
Корисна порада
Ніколи не повідомляйте свій пароль від пошти іншим особам, так як ваші дані можуть бути використані в підступних цілях.